Anime vymírá?

21. ledna 2010 v 19:16 | Happy |  Anime
Přinejmenším v lednu. Protože z 18ti (minulý rok to bylo dvojnásobek) nových sérií sleduji vlastně jenom jednu, a to Nodame Cantabile: Finale. Ale to je pokračování, takže se to nepočítá. A proč tak málo? Ne, nejsem vybíravý, elitistický závislák.. (Vlastně jsem. o_o) Jenom je 80% nových anime tkz. moe.

Co to je moe? No. To jsou takový .. divný.. anime, kde jsou hlavní postavy (většinou holky) za každou cenu roztomilé. A ano, to je všechno. Prostě máte pět "roztomilých" holek, a sledujete, jak dělají hrozně "roztomilé" věci, třeba "roztomilé" pojídání dortu, nebo "roztomilé" učení se na test. A při tom všem se musí stát "roztomilé" trapasy. Prostě wtf?
Bohužel je právě tento žánr v současnosti nejlukrativnější, takže "originálních" anime pomalu ubývá. Netuším, co vjelo do Japonců, ale teď je proklínám. >.<


"Moe" je i jakýsi válečný pokřik, když se stane něco "roztomilého." Potom totiž fandové řvou: "MOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE XD." :/
Vyjmenujte 10 rozdílů mezi tímhle a předchozím obrázkem..


Moe-anime je asi jako reality show v Americe. Vždycky na to nějakou dobu zapomenou, ale pak se to vrátí. Osobně tenhle žánr naprosto nesnáším. (Eh, pokud to sledujete, tak v pohodě, každý má svůj vkus.. jakkoliv zvrácený a divný vkus..) Leden a únor jsou v prdeli.
Ano, i anime může být naprostá sračka. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama