Týdenní výročí

9. ledna 2010 v 22:02 | Happy |  Ostatní
Yay!
No, tak jsem se na tohle po týdnu nevykašlal, byť se to vyvinulo nečekaným směrem. Něco jsem sesmolil a někdo to pak přečetl, takže jsem docela spokojený. V prvé řadě je psaní o anime docela těžké, hlavně je složité to všechno sepsat v pochopitelný formě, to musím změnit. Na druhou stranu psaní o manze (té jediné, co mám dočtenou) a hrách mě docela bavilo. (a nejenom protože je Bitter Virgin nejlepší manga vůbec >.<) Úvahy mám obecně rád, jenom mě většinou nenapadne téma (Za tu rasovou identitu se musím pochválit. ^^), takže se klidně podělte, pokud vás něco napadne. :)
Co se týče her.. tohle není herní časopis, budu psát jenom o nějakých zajímavých hrách, které nemají nějaký hrozně složitý příběh, na čemž si vylámu zuby x_X. (Fňuk, takže žádný Mass Effect, KOTOR, Dragon Age.. ._.) Možná bych něco napsal k nějakému filmu, jestli se nějaký najde, který mě zaujme na víc jak 20 minut. A knihy ne. To bych psal čtenářský deník. Nikdy. Niet. Khong. Nein. No. Nie.

Jinak to byl hezký týden, a neplánuji s tím v brzké době skončit, takže se (ó věrná hrstko čtenářů) na něco těšte. :D Příští výroční zpráva bude za 24 dní.

krátce:
Anime - ok!
Manga - ok <3!
Úvahy - když mě něco napadne.
Hry - ok!
Filmy - možná.
Knihy - ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama