Galcon Fusion

1. března 2010 v 13:22 | Happy |  Hry
Galcon fusion je taková lehce stratégická hra. Její princip? Máte planety, které podle generují vesmírné lodě. Musíte dobývat další planety tím, že na ně pošlete vaše lodě, které jim uberou životy, až vám budou patřit. A přitom všem se snažíte přechytračit nepřítele, který dělá to samé.

Přitom se neustále bojíte, že jste poslali moc lodí a vaše planeta je nebráněná. Ten kontrast obrany a expanze jasně fandí agresivním hráčům. Nekempujte, chcípnete. (To platí i na střílečky a jiné strategie.)
Je to příjemné zabavení na mnoho hodin, kdy nepotřebujete přemýšlet nad příběhem. (protože neexistuje) Jenom si na chvíli zahrajete, a potom to vypnete. Čistá adrenalinová hratelnost. A hlavně zábavná. Bohužel mě omrzela, když jsem to hrál trochu déle. Změna obtížnosti jenom zvyšovala rychlost, s jakou počítač obsazuje planety, a to mu není moc platné. Je to prostě moc jednoduché. A tím pádem krátké. Sice tam je více módů (jako třeba threeway, bitka tří hráčů), ale i tak to není na déle, jak jeden den.
Graficky i hudebně to je stylový. A Roman má rád stylový věci. Vždycky jsem někde v nitru chtěl ovládat trojuhelníčky, co by létali na jiné planety, byť by spíš symbolizovaly atomovky. Ale co, je to vítaný kompromis. ^^

Takže to je příjemná zábava (jak pro koho) na pár hodin, která vás rychle omrzí. A vypadá pěkně.

Ne každý den chceme být Altairem. (To jsou kecy, samozřejmě, že chcete. T_T)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama