Moje první bageta

17. března 2010 v 13:44 | Happy |  Ostatní
Ne, není to metafora pro sex, drogu, cigaretu, holku, alkohol, nebo co vás ještě napadne. Je to fakt má první bageta v Subway. A bylo to nejlepší bageta, co jsem kdy jedl.

Nejdříve si vyberete ze 4 druhů baget. (celozrnné, posypané sýrem, bílé atd.) Poté asi ze 16ti kombinací přísad (od šunky se salámem, přes krocana po kuřecí kousky) a pak si vyberete, co za zeleninu v bagetě nechcete, jinak vám tam dají všechno. Papriku, okurky, salát, salát, salát, salát, papriku, rajčata, feferonky, černé olivy, je tam toho prostě dost. Nakonec si vyberete dressing, což je chuťový požitek sám o sobě. A personál tím hlavně nešetří, naopak vám tam štědře všechno sypou a cpou tam co nejvíc sýra.

Výsledek je obří bageta, která se vám stěží vejde do úst. A chutná dobře. Ba přímo úžasně. Při každém ukousnutí řvaly mé chuťové buňky štěstím. Na tu kombinaci čerstvé zeleniny, lahodné bagety, omáčky a masa jsem si vypěstoval závislost. Teď nerozumím, jak jsem mohl cítit jakýkoliv náznak uspokojení, když jsem jedl laciného Golfa za 35,- Kč. Holy shit-oizní kousek z ráje, který musíte zkusit.

Bohužel štěstí má svou cenu. A to až 6 euro u větší bagety, což je víceméně dost na celý oběd. A hlavně to příšerně dlouho trvá, než vám jí udělají. Normálně by bagetu udělali do dvou, tří minut, ale když je víc zákazníků, tak se je snaží dělat všechny najednou. Takže mi udělá bagetu do půlky, a už jde pro další objednávku. Rekord byl asi 7 minut. T_T (Možná to má něco společného s tím, že tam mají jenom jednu pracovnici.)

K čertu s cheeseburgery, k čertu s longery, k čertu s golfy, po třech bagetách v subway mi už žádný fast food nechutná. -_- Vůbec nechápu, proč McDonalds a KFC ještě existují, když tu máme Subway. Je to přímo chuťový orgasmus. Jezte u Subway, vy nevzdělaní barbaři, u Subway!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama