Rosario + vampire

5. května 2010 v 20:55 | Happy |  Anime
Rosairo
Rosario + vampire je zhruba shrnutí všeho, čeho se štítím. Moe, upíři a fan service. Spousta fan service. (Záběry pod sukni protagonistky zabírají asi polovinu celého dílu.) K tomu ještě naprosto mentální kýčovité dialogy, které jsem slyšet už asi stokrát (a pravděpodobně v identickém znění) Tak proč jsem to vůbec zkusil? Dvě slova. Nana. Mizuki. 
Rosario
*Odvrátí zrak*
Tsukune Aono, takový hloupý lenoch, se dostane omylem na školu pro nestvůry. A cestou tam potká jednu hrozně moe holku s růžovými vlasy, která se jmenuje Moka Akashiya. Bohužel je vampír, a když se odstraní kříž na jejím krku, tak přepne na své dospělé a zlé vampírské alter-ego. A čirou náhodou ten kříž může odstranit jenom Tsukune. 

Každý díl se objeví nový problém s nějakou nestvůrou (která se kvůli školnímu řádu převléká jako člověk), který ho začne šikanovat. V posledních pěti minutách pak odstraní kříž (neboli rosario) a alter ego Moky nakope nepříteli zadek. (Přitom samozřejmě musí ukázat kalhotky.) Ale předtím stihne Tsukune ještě kecat své tradiční nesmysly typu "Nikdy se nevzdám, i když nic neumím."

Tak Tsukune je naprosto nezajímavá tuctová postava, typická pro shounen anime. Moku snad ani nelze brát vážně, s tím množstvím fan service. (Přísahal bych, že vidíme její kalhotky víc, než obličej) Možná tak její alter-ego je zajímavé, alespoň to vypadá, že má vlastní plány. Jinak však mají hloubku pingpongové pálky. (A to nemám ani tak vysoké nároky T_T)

Hmmm, tak vyškrtneme prostředí, děj a postavy. Co zbývá? Fan service a Nana Mizuki. To první mluví samo za sebe. Nana-san? Ta dabuje Moku (Což zní šíleně dětsky, ale zlé alter ego je fajn) a zpívá úvodní i konečnou znělku. (Což je naopak přímo rozkošné ^^ *Zažraný fanatik*)

Rosario + Vampire je asi první anime, u kterého jsem se nervózně rozhlížel za rameno, protože jsem nechtěl, aby to viděla máma. (A to jsem si před ní suverénně vychutnával scénu Evangelion, kdy se rvaly končetiny) Fakt hnusný perverzní scény pro takové ty anime podivíny, co sbírají figurky a kupují jim dort. Nekoukejte se na tohle. Za sledování tohohle fan service anime budete hořet v ohni nekonečného zatracení. (Spolu s xboxkaři.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama