Němka u nás

25. června 2010 v 20:25 | Happy |  Ostatní

Přijela mi Němka z Vechty. To máme takové výměnné zájezdy, kde my jezdíme k německým rodinám, a ty pak následně posílají své dcery (je to dívčí gymnázium) k nám. A tak konečně přijela. Nejhorší byla asi příprava, musel jsem kompletně uklidit celý byt (hlavně můj pokoj, kde se teď vůbec nevyznám), takže jsem ztratil drahocenný čas na čtenářský deník. Ale to je fuk.Mno. Měli jsme poněkud nudný program, jako například prohlídku školy (*poznámka pro sebe* Gymnázium Jaroslava Heyrovského je fakt nudné), výlet do hradu Křivoklát (který nikdo nechtěl, a který má epickou knihovnu), do sklárny v Nížboru (tam dělají skleněné výrobky, překvápko!), na muzikál v divadle Hybernia a nakonec i operu. Němky šly bez nás ještě třikrát do Prahy na nějaký extrémně nezáživný výklad o nějakých úžasných věcech v Praze.
škola
Společenská místnost.
Křivoklát
Velký nikým nechtěný hrad.

Mno. Teď k divadlům. Baron Prášil (Za 600kč) byl pro mě úplně prvním muzikálem a mám na to rozpolcený názor. Na jedné straně to bylo pořádně akční, s relativně vtipným dějem a úsměvnými momenty, na druhé to bylo místy jedno velký klišé.

Je to o samozvaném Baronovi, který vlastní hostinec. Je docela snílek, naopak jeho číšník je zatvrzelý realista, který je zamilovaný do služky. (Kvůli ní tam vůbec chodí) Ta však pořád sní po svém princovi s diamanty. (...) Přidejte ještě starou ženskou a chlapa, kteří Prášila chtějí okrást, a máte typický americký děj. Já si vůbec celou dobu říkal, jestli takhle nevypadá Broadway. Zpěv byl fajn, byť jsem preferoval zpěv mužů. (Některá "sólíčka"/"árie" mi lezly krkem)

já
Já
Opera byla tentokrát... nechutná nuda. Možna jsem moc starý na Čerta a Káču, ale mě se to vůbec nelíbilo. (Až na orchestr, ti jsou vážně borci) Jsem tam skoro usnul. Byť je pravda, že bylo ten den fakt horko (a zkuste pak jít v obleku).

Divadlo
Chtěl jsem spiklenecky mrknout, ale to bych vypadal jako úchyl. :X

Horko bylo celý týden. Celý. Zkur*ený. Týden. Plný alergenů a dehydratace. T_T

Mno. Co jsme dělali dál? Čvachtali jsme se ve ve vodárně Podolí. (To byla děsná bžunda.) Shlédli fireshow, což je takový festival plný ohně, alkoholu, polonahých žen, a hlasitého METALU, který vám pak duní v hlavě. Nakonec samozřejmě tradiční výlet na Petřín a shoppování.
Fireshow1
Odporné odpadky. Už nikdy metalové festivaly.
fireshow2
fireshow3
Mmmm. Fan service. ^_^

Nejdůležitější jsou vždycky Němky, a má byla tentokrát fajn. Sice pořád nechtěla jíst (Až jsem jí chtěl ten cheesburger vrazit do krku. Teď to všechno musím sežrat já. -_-), ale byla komunikativnější než Němky minulé. Ono byla vůbec docela sranda. Smály se zhruba úplně všemu a vůbec to celé bylo moc příjemné.

Pche
*Rádoby namyšlený výraz*

Celkově to byl moc vydařený týden se starými veterány i nováčky (no, a vlastně i Němkami..), byť teď mám migrénu z úžehu. (chápete to? Vietnamec a úžeh. Hahahahaha … *chytí se v agónii za hlavu*)
Už se těším na příští rok.

Odjezd
Loučení bylo velmi komorní.

Tímto bych chtěl poděkovat Anně Brdičkové za dodané fotografie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna Brdičková ;o) | 25. června 2010 v 23:01 | Reagovat

Nemáš za co =o) Pěkný článek ;o)

2 psychic-deviation | Web | 27. června 2010 v 10:13 | Reagovat

no to urcite neopadl porad je to me nejoblibenejsi anime na tom uz se nikdy nic nezmeni bohuzel uz toho casu tolik na zabavu neni...takze ne nevidela uz od you are not alone se tem remakum takticky vyhybam xD nemela bych?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama