Roman - botanik?

3. června 2010 v 16:49 | Happy |  Ostatní
Všichni Vietnamci mají jistý fetiš pro rostliny (prý to je nějak zdravé a vyvažuje to energie, pokud máte v pokoji rostlinu - ale jenom do té doby, než se začnou skrz váš nos množit), a mí rodiče nejsou výjimkou. (A to přestože jsme všichni tři alergici)

Pokud jsem to pochopil správně, tak jsou moji rodiče "tráva", která si rozumí se stromy (proto máme strom) a s vodou (proto máme akvárium s rybičkami). To se nějak určuje podle roku narození jako starodávná vietnamská tradice. (pro vaši informaci jsem prý zlato. Existuje ještě oheň, země a voda) A to se ještě kombinuje s čínským horoskopem, takže jsem kombinace zlato-kohout. (Sakra, to je hrozný hokus pokus.)

Mno.

Jak jsem jednou jedl jogurt ze školy, tak mě napadlo: "Co takhle si něco zasadit a pravidelně to dokumentovat?" (Náš učitel biologie - borec - ve mě nechal hluboký dojem) Pak mě něco praštilo do hlavy, a napadl mě geniální nápad zasadit to do (vyčištěného) kelímku od jogurtu.
botanika
První den.
botanika 2
Tak šestý, sedmý den.
botanika 3
Před pěti minutami. (Což je asi 15. den)
botanika 4Poslední 3 dny jsem se šprtal na test(y) a byl jsem lehce rozladěný. T_T

Předtím, než na mě začnete volat policii, tak já pěstuji koriandr, mé oblíbené koření. (Snad jste si nemysleli nic jiného. o_o) Asi mám trošku moc volného času.
P.S. Můj koriandr zvítězil nad máminým koriandrem. Roste rychleji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ..::NaTušQa =)::.. | Web | 3. června 2010 v 16:54 | Reagovat

hehe..zajimavéé..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama