Stepmania

17. června 2010 v 13:36 | Happy |  Hry

I'm back, bitches! >=D


Tak tohle je další z mých snů z dětství. To jsem ještě kupoval magazín playstation (Hej, ty stály snad 200Kč) s demíčky, mezi nimiž byl i Dance Dance Revolution. Přirozeně jsem to zkoušel na gamepadu a přirozeně to vůbec nešlo. Potřebujete na to totiž taneční podložku (teda nepotřebujete, ale vypadá to jinak divně). Po nějakých 8mi letech jsem to (čirou náhodou) mohl konečně vyzkoušet a okamžitě jsem to zbožňoval. Bohužel ta podložka stojí kolem 1 000 Kč, což jsem si zhruba vůbec nemohl dovolit.
DDR1
Všechno mění blížící se vysvědčení, které vypadá docela slibně. (jenom vypadá) Za to mi teď rodiče trošku peněz půjčili (Mám takový pocit, že jim to budu někdy vracet), abych si jí konečně mohl koupit. <3

Jak se to hraje? Snadno. Stačí ve správný okamžik šlápnout na správnou šipku. Možná to zní banálně, ale už kolem žlutých (tj. průměrných) skladeb přestávám stíhat skákat. Ne. Já to ani nestíhám zpracovávat. (to tam potom stojím jako magor, neschopen pohybu) o_O
DDR2
Je to extrémní sranda v tom, že je na internetu hratelná snad úplně každá skladba. Yep. I Sedmička-san, byť je zatím moc složitá.
DDR3
Samotná podložka funguje skvěle, byť mě docela často štve necitlivost tlačítka "start" - to pak vypadám jako idiot, když po tom zuřivě šlapu. Ale šipky fungují perfektně. A dodané CD vám všechno nakonfiguruje. Stačí připojit podložku k počítači a můžete pařit.
DDR4

Pro změnu tu není sáhodlouhá střílečka, epická strategie nebo emotivní RPG, ale přesto to je hrozná zábava. Za cenu jedné větší hry máte zábavu na měsíce až roky. (A určitě vám oživí návštěvy přátel. *mrk*)

Původně jsem chtěl uploadovat článek s Němkami, ale ještě nemám fotky. Pššt.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gig | Web | 17. června 2010 v 18:51 | Reagovat

Závidím =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama