První dojmy: Kuroshitsuji II, Sarai-ya Goyou, Amagami SS

4. července 2010 v 12:54 | Happy |  Anime
Kuroshitsuji II:
Kuroshitsuji
Mno, druhá sezóna prý nenavazuje na první, takže jsem si dovolil vyzkoušet pilotní díl. A wow. Je to úplná bomba. Začíná to jako první sezóna. Máme náctiletého kluka s úžasným komorníkem, který dokáže všechno. Hmm. Ale tady podobnost končí. Protože ten nový klučina, Alois (mimochodem dabovaný jistou Sedmičkou-san), je naprosto šílený psychopat.
Dokonce vypíchne oko své služebné, protože se na něj podívala, což on sám vyprovokoval.  Jindy je zase kompletně závislý na Claudiovi, jeho komorníkovi. Fakt psychicky narušený dětinský magor, prostě rozkošná role pro Nanu Mizuki. <3

Sarai-ya Goyou:
Sarai-ya Goyou
Tohle je zvláštní tím, že má kompletně jiný (originální) design postav, než na co jsem zvyklý. Ale tak nějak to je, v nějakém zvráceném smyslu, docela i pěkné. Je to o bývalém samurajovi, který se nevědomky přidá k únoscům dětí (Ale k hodným), protože zoufale potřebuje peníze a nikdo ho nechce, protože je trošku psychózní. Když jsem se zrovna nedivil zvrácenému vzhledu, tak jsem byl uchvácen stylem vypravování, který prostě dokázal upoutat pozornost. Má to docela potenciál.

Amagami SS:
Amagami SS
Hmm. Přesně ta ps2 adaptace, u které jsem se zapřisáhl, že ji nikdy neshlédnu. Bohužel (nebo spíš bohudík) vyjdou letní anime až od pondělí, a tenhle víkend byla nuda, takže jsem to zkusil. Hlavní hrdina byl někdy v minulosti odmítnut a má z toho komplexy. (Tím má větší hloubku, než všechna ostatní harémová anime dohromady. Úplně. Všechna.) Mno, a máme tucet krásně namalovaných tmavovlasých holek (z nichž měla jedna pronikavě modré oči, což mě "přesvědčilo" to vůbec zkusit), a všichni už dopředu víme, že bude mít rande s úplně každou. (Protože je hodný a příjemný.) Samozřejmě tu jsou neduhy harémových anime. Třeba jeho otravná sestra. (S tou bude mít určitě incest rande.). Nebo poněkud stereotypní Morishima (výše zmíněná modrooká, extrémně oblíbená a přitom skromná postava), která asi tucetkrát řekne, že je protagonista milý člověk. Ale pak ho fakt utře tím, že ho odmítne. LOL. Zvrat století. Tak toto nadčasové určitě nebude, ale může to být zábava.

*Zápisy určeny pro pozdější reference u recenzí* 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama