Suzumiya Haruhi no Gensou

12. července 2010 v 12:26 | Happy |  Ostatní
Nagato Yuki
Tak zatímco má Evangelion vlastní závodní tým, tak jde Suzumiya Haruhi ještě dál. Koncert Tokijského filharmonického orchestru (mám slabost pro orchestry), které tím dosáhlo nové úrovně epičnosti. (nebo nového dna, záleží na úhlu pohledu) Jsou tam klasické verze všech skladeb z anime, tři z toho dokonce zpívané. Čehož se ujaly Aya Hirano a Minori Chihara, seyuu postav Haruhi a Yuki.

Mno, tady se chovala jako postava, kterou dabovala. (tj. kompletně mimo) Což může někomu přijít roztomilé, ale mě to spíš připadalo trošku divné. Ale zpívá na live koncertech lépe, jak Aya-san. Samotná Minorin (přezdívka) většinou dabovala křoví vedlejší postavy a dělala openingy u různých anime. Narazil jsem na ní při sledování Ga-rei Zero. (tj. zpívala OP a překvapivě dabovala jednu z hlavních postav)
Tady je zase čistý (a úžasný) instrumentál. Jak jsem řekl, mám slabost pro orchestry (a housle), takový koncert je pro mě stejně epický, jako Evangelion v 1080i. (I když..)
Aya Hirano má asi dvě alba. (o tom později) Podobně jako Minorin tu hrála "svou roli" (horkokrevné Haruhi). Bylo to docela "awww!" když přitáhla toho dirigenta. ^^ (Který mimochodem vypadá na sympaťáka) Mno. Ono to docela vypadá, že si to užívá jen trio Aya-Minorin-dirigent (který je asi fanda anime), protože se na ně ten zbytek orchestru místy otráveně seriózně koukal. o_O
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama