Transformice

8. července 2010 v 9:12 | Happy |  Hry
Transformice je webová hra o .. myších, co musí dostat sýr a dovést ho zpátky do nory! Ale je šíleně vtipná v tom, jak trestá sobecké hráče. Znáte to. Hrajete nějako teamovou hru, a nějaký parchant se na vás všechny vykašle, což končí bolestivou smrtí spojenou s výsměchem druhého družstva. Mno, tady to vyřešené není. (ba dokonce to někdy i sobeckost podporuje) Ale rozhodně se u toho zasmějete. 

Příklad? Máme most, který se při moc velkém tlaku rozpadne. No a co udělají ti netrpěliví pubertální (ale v tomhle ohledu rozkošní) parchanti? Samozřejmě se všichni rozběhnout napřed, na což se ten most rozpadne a všichni sletí do vody. ^_^

Nebo podobně máme rovinku, na jejím konci je sýr. Ti nejrychlejší tam okamžitě vyběhnou. Na konci se však objeví zlá klec, která je tam uzamkne, zatímco se u trpělivých myšáků objeví skutečný sýr, na což ho dostanou oni. Samozřejmě jsou mapy, kdy zase vyhrají jen ti nejsobečtější, co buď na sebe surově skáčou (ve snaze se dostat až nahoru k sýru), nebo se dokonce bezohledně vystrkávají do vody, protože k sýru vede jedna chodba. Máte ještě mnohem víc map, ale to bych říkal moc.Každé kolo se vybere myš s největším počtem sýrů, a stane se šamanem. Ten může různě vykouzlit platformy a výtahy, které ostatním myšákům pomáhají. (nebo se na to může vykašlat a všechny je pokosit. I takoví lidé se najdou. ^^) Tady je bohužel docela těžké se to naučit (hlavně bez žádného smysluplnějšího tutorialu - musíte si najít prázdnou místnost a trénovat). Ale je to neskutečná zábava.

Ta zábava je hlavně v lidech. Občas naleznete místnost, kde si všichni pomáhají a spolupracují. Občas najdete místnost plnou netrpělivých imbecilů, co chtějí být pořád první. Ale i tam je sranda. Například se dostal do šamanství jeden nováček. Co udělali ti myšáci? Spáchali masovou sebevraždu. (u toho jsem se složil)

Tak tohle je rozkošná zábava plná škodolibých pošklebků a prostě rozkošných myší, které se zrovna masově řítí do vody, protože se nedokázali domluvit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gig | Web | 8. července 2010 v 17:59 | Reagovat

Uuh a ta strašně moc Mario hudba a zvuky jsou tam taky? >,<

2 Happy | Web | 9. července 2010 v 22:21 | Reagovat

Naštěstí ne. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama