Výpomoc na Advíku

25. července 2010 v 20:48 | Happy |  Ostatní
Mno, poslední 5 dny jsem strávil mytím oken, trháním plevelu, přenášením lavic a dalších namáhavých věcí, které nemám rád. Docela namáhavé věci pro někoho, kdo skoro nikdy nepracuje. A za co? Volný vstup na Advík. (Jsem si to spočítal, teoreticky jsem pracoval za 20kč/hod) To by tak nebylo špatný, kdybych kvůli tomu nemusel každé ráno hodinu dojíždět na Opatov. ._.

Zjistil jsem fascinující věc. Všichni 16ti letí tam jsou buď Narutardi, shounen sledovači a yaoi fanynky. Já osobně proti Narutovi nic nemám, přes své chyby a nedodělky to je docela koukatelný seriál. (byť to začne být super někdy po 300 dílech) Pojem Narutard jsem vždycky bral jako někoho, kdo má prostě rád Naruto. (Každý má své oblíbené anime, ne?) Třeba tam byl jeden zajímavý fanatik, co dokázal dělat všech 12 gest na jutsu a měl bohaté znalosti o většině postav. Ale tady jsem objevil jeho pejorativní význam.

Narutardi jsou také ignoranštní nováčci, co pomlouvají úplně všechno ostatní a za každou cenu vyzdvihují Naruto jakožto "jediné normální anime". A mezi nimi se objevují i takoví, kteří Naruto ani nepochopili a šíří své fanouškovské nesmysly, které smrdí i mě, a to se v Narutovi dvakrát neorientuji. Je potom smutné, když někoho takového potom pravý Narutard opravuje.

Není divu, že se na ně lidé dívají s jistým... odporem. Ale ani ti nejsou nevinní. Když se nějakého takového kritika zeptáte, co sleduje on, tak na vás sebevědomě vypálí Bleach/Reborn/Kuroshitsuji/další novodobý shounen. Bleach? Vážně? Vždyť to dělá stejný studio. Tenhle... anime elitismus je sra*ka. Upřímně nechápu, jak můžou být v 16ti takoví bigotní idioti, kteří nedokážou pochopit, že Naruto/Bleach/Kuroshitsuji není nejlepší anime všech dob.

V tomhle ohledu jsou lepší starší sledovači, kteří už mají značnou toleranci pro většinu úchylek anime. Ach, tolerance je tak hezká věc. (Ale když mi někdo začne říkat, že je Naruto lepší než všechno, co jsem viděl, tak končí sranda.) 

Proti yaoi fanynkám nic nemám. (pokud by viděly, co dělají gay muži v reálu, tak by tak nadšené nebyly)

Naruto generace je prostě na houby.

... Zpět k Advíku. Zatím to vypadá na pořádný nářez přednášek (Co není úžasného na přednášce o anime?) a zajímavých akcí. (Hej. Jdu tam poprvé.) Hlavně, když jsem tam všechno drhnul. Osobně nevím, jestli se mám přihlásit na DDR turnaj, protože jsem v tom jaksi naprostá lama. Stejnak konzolová sekce. Hrát pět minut něco na ps3 v místnosti, kde vás každý sleduje nezní dvakrát příjemně. Nene. Zůstanu u přednášek. (A gothic lolita sekci ^^)

Ale teď se musím zotavit. X_X
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tsukuyomi | 26. srpna 2010 v 12:02 | Reagovat

Narutardi jsou lidé pro mně co v životě žádný jiný anime neviděli a schazují vše (Anime) kromě Naruta o kterém řeknou že je nejlepší. Fanoušci měn nevadí ti třeba viděli spoustu jiných anime totéž i Bleach. Prostě fanoušci měn nevadí Narutardi nebo Bleachtardi jo nebo jakýkoliv tardi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama