Naruto Shippuuden 180

7. října 2010 v 16:41 | Happy |  Anime
Naruto
^ Retardovaný filler
Omg. V studiu Pierrot jsou géniové. Oni zkombinovali scény z mangy (tj. důležité pro hlavní děj) a filler do jednoho dílu, takže je nemůžete přeskočit. F*ck. Bohužel jsou fillery jako vždycky naprosto nudný. Dokonce to vrátili do doby před třemi lety, takže teď vypadá Naruto jako 12ti letý idiot. (Protože jaksi byl 12ti letý idiot) A to jenom proto, aby tam mohli vložit Sasukeho. Nesnáším fillery a ještě víc nesnáším, když se na ně musím koukat.

No, k Narutovi. Ono by to bez fillerů asi nešlo a když nemůžete porušit status quo hlavního děje, tak jsou vaše ruce docela svázané. Ale tohle uspává.

Chtěl jsem ještě zmínit animaci. Ta často pokulhává - pořád si pamatuji, jak věnovali asi čtyři díly jenom na skákání. Naruto a spol tam skákali z větve na větev nebo běhali po zemi, což bylo donekonečna opakováno. Vyhrává to cenu za nejubožejší animaci běhu vůbec. (Proboha, i romantická komedie má líp udělaný běh.) Často mají nějak zdeformované končetiny a rovnou i chyby v animaci. Člověk si říká: "Nope. Do toho moc prachů necpou."

A pak tam jsou bombastické díly s plynulou stylizovanou animací, která prostě vypadá badass. Ti bastardi si šetří (ale jako fakt hodně šetří) svůj rozpočet na boje. Takže musím nesouhlasit s "anti narutardy", co tvrdí, jak je udělaný ošklivě. Naruto je animovaný kompetentními lidmi a je jenom zk*rveně dlouhý a nemá peníze na všechno. Možná to není dokonalý příklad dobrého shounen anime a čistá perfekce, jak tvrdí narutardi. (Lol. Jedna věc je tolerance k názorům, ale lol.) Ale ani to není úplně bezcenná sračka, jak tvrdí znalci, co viděli Bleache (který je, jak jsem řekl, od stejného studia) a Kuroshitsuji.
Po době slušný ending s hezkou animací.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ryner | 10. března 2011 v 23:45 | Reagovat

Tak po skouknutí 202 musím uznat že dobrý anime sice nikam nespěchá ale to ani nevadí.No jestli to takhle půjde dál tak možná si naruto u mě vybojuje dávnou slavu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama