První dojem - Super robot Taisen OG - The Inspector

8. října 2010 v 16:04 | Happy |  Anime
super robot wars
Dobře. Začíná to tím, že se mlátí dva mechové. Pak máme proslov nějakého politika, že jsou s něčím ve válce. Poté zase sledujeme, jak se mlátí větší skupina mechů. Možná ještě něco o nějakém týmu ATX, což jsou pravděpodobně nějací veteráni, protože se jich všichni bojí.

Tak o ději moc nevím. Prostě máme bandu teenagerů, co ovládá mechy. Ty tu nějak nepochopitelně krvácí. Předpokládal jsem, že to krev pilotů uvnitř (což by samo o sobě nedávalo smysl), ale to jsem se asi spletl. Prostě se nevysvětlitelně objevuje krev na pancíři. Jednotlivé postavy mají zhruba jeden řádek textu, takže u nich také nic netuším.

Designy postav vypadají docela neoriginálně, ale mechové jsou docela slušní. Boje zatím vypadaly dobře. Což je fajn, protože to je zatím jediný důvod, proč Super Robot Taisen sledovat.

Z děje a postav nám zatím moc neukazují, od začátku do konce to je jedna velká akční scéna. Pro někoho, kdo nehrál hru (původně to byla hra), to je takové anime do počtu. (102!) Zatím to vypadá na budoucnost plnou kosení mechů a fan service.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama