Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

27. prosince 2010 v 20:27 | Happy |  Anime
Asi bych byl pokrytec, kdybych kritizoval yaoi, tak toho radši nechám. 
imouto

Končí většina kratších anime z podzimní sezóny, mezi nima i dvanáctidílný Oremouto (stačilo mi to napsat jednou x_x) od JC staff. Není to zrovna "OMGTOHLEMUSÍTEVIDĚT", ale není vyloženě špatné. Spíš je to takové anime do počtu, které sleduji jenom protože zrovna vychází. Pokud bych to objevil později, tak bych se na to asi nedíval. 

Mno. Děj (a konec) je docela jasný. Tohle jsem napsal už do prvního dojmu. Kyousuke má poněkud chladný vztah s jeho mladší sestrou Kirino. Jednoho dne však Kyousuke najde anime DVD patřící Kirino.  Zjistí, že je jeho dokonalá sestra ve skutečnosti hardcore otaku co hraje siscon eroge. (Hry kde *mumly mumly*-te vaše sestry) O pár kopanců později jí slíbí, že jí bude pomáhat, protože to velcí bratři dělají. Pomůže jí najít přátele-anime fandy. Znemožní se kvůli ní před svým vlastním otcem (který jí chtěl zakázat hry, protože jsou od 18) a spoustou dalších lidí. Ale že by mu za to byla vděčna? Nope. Je docela tsundere kráva. 

Absurdně perfektní kráva (která absolutně není moe), která má nejlepší známky, je atletka, dělá modelku a píše bestsellery, které dostanou anime adaptaci. Tady to někdo přehnal. 

Nakonec si to s ní vyříká a Kirino přepne do deredere módu. Happyend. Yay.

Graficky to je prostě normální. Vůbec nic mě k tomu nenapadá. Není to ničím výjimečné, ani ničím vyloženě špatné. Mohl bych zmínit, že to přehání s CGI věcmi, ale je to prostě JC staff a nikoho z vás by to stejně nezajímalo. Prostě to je fajn. 

Tak můj první dojem byl delší, než recenze. Asi protože jsem tam napsal všechno, co o tomhle lze říct. Ještě můžu potvrdit mou předpověď. Nebyl tam žádný incest. (na rozdíl od yosuga no sora, kde ho naopak bylo přehršle.) Byl to zpočátku dost jednostranný ale nakonec docela sladký sourozenecký vztah. Tak celkově Oremouto neurazí, je to taková příjemná zábava, pokud to sledujete jednou týdně. U tohohle jsem rád, že to mělo jenom 12 dílů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama