Plakáty, Nana Mizuki - Pray

7. prosince 2010 v 20:45 | Happy |  Ostatní
plakáty
Tak jsem se rozhodl koupit si do pokoje další plakát. Respektive dva. Byl jsem rozpolcený mezi Eva-plakáty a moe-plakáty, což je příjemně ironické, neboť moe je ztělesněním všeho, proti čemu Evangelion stojí. (dřív jsem ještě byl hardcore fanboy, co by na to plival. Ale teď se jenom chichotám jak malá holčička) Tak jsem si řekl: "Hej, co se takhle zeptat lidí na jejich názor?" a dal to na facebook. No. Očividně lidé komentují, jenom když je označíte ve svých obrázcích typu "OZNAČ 50 TVÝCH NEJLEPŠÍCH PŘÁTEL" a podobných. (nebo když jste holka) Já myslím, že lidé ví, když je považuji za své přátele, a nepotřebuji je proto označovat v nějakých laciných obrázcích. (Vůbec nežárlím, protože nejsem nikde označen) Každopádně jsem to musel každému posílat osobně. 

Tady se projevila druhá zvláštnost. Někteří lidé se ptali "Proč?" "Co s tím?" "K čemu?", což mě kompletně vykolejilo. Já nevím. Máte obrázek. Máte instrukce. Je snad třeba něco víc? To jsem tak špatný člověk, že lidé potřebují nějaké odůvodnění, aby se pět vteřin koukali na obrázek, který jim pošlu? Nejsou ty instrukce jasné? Když už nic, tak si lze vydedukovat, že já (ten, co to posílá) si vybírá z plakátů (které jsou na obrázku). Kdyby mi někdo řekl "Hej, řekni mi dvojmístný prvočíslo", tak řeknu 73, a ne "A proč jako?". Neříkám, že by mě měli lidé poslouchat jako nějaké drony, ale připadá mi zbytečný říkat něco, co je zřejmé.

1. Je tam kompletní banda, nástroje a hrozně moe pěst ve vzduchu. Na druhou stranu je to pozadí takové lacinější.
2. Je to extrémně moe. Pěkné pozadí i oblečení. Na druhou stranu žádná Mugi. (Blondýna)
3. Zase kompletní banda. Byť bych s tímhle vypadal trošku jako někdo, kdo má fetiš na nohy. (Ne, že by se někdo šel koukat na mé plakáty)
4. Evangelion. Seriálová verze s Asukou i Rei.
5. Evangelion: Rebuild verze bez holek, ale ten motiv vaření je zajímavý. Shinji vypadá líp a je tam PenPen.
6. Tohle se asi nejméně hodí nad mou postel, a bylo by to spíš v rohu. Moc se mi nelíbí Mio (černovlasá vlevo) v pozadí, ale trojice vpravo je úplně rozkošná.
7. Typické shounen anime. Vypadá víc cool ale má menší emocionální hodnotu.

Zajímavost: Dost lidí, které mě znali víc (tj. kterým jsem 24 hodin v kuse kecal o anime), volili spíše holčičí (případně Evangelion) plakáty. (A pak jsou lidi, u kterých jsem to tak nějak čekal.) Anime nesnášeči/neznalci zase šli do One Piece plakátu. (Neříkám, že to je špatně, když jsem se ptal na názor.) 

Teď bych chtěl prosit vás. Pokud tohle NĚKDO NĚKDY čte (stejně si myslím, že si tenhle článek přečtu za měsíc jenom já, a řeknu si, jaký jsem byl před měsícem idiot), mohli byste se PROSÍM podívat na obrázek a vybrat dva plakáty? Jsou to dvě vteřiny. Neprosím vás o peníze. Neprosím vás o krev. Jenom se stačí podívat na obrázek a napsat dvě čísla. (Lol, drama.)
No. To jsem se rozepsal.

P.S. Po dlouhé době badass song.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miwako | Web | 8. prosince 2010 v 16:43 | Reagovat

Být tebou, beru 1,4.. osobně bych si sice vybrala něco jiného, ale to tady nikoho nezajímá :)
Písnička se mi docela líbí.. mám takový pocit, že jsem jí už někdy slyšela..

2 Gigilo | Web | 8. prosince 2010 v 17:10 | Reagovat

Na mých obrázcích "Moc pro mě znamenáte, mucQ" nejsi označený jen proto, že bych se musela uškrtit prodlužovačkou, kdybych na fb nějaký takový kýč nahrála. :!
A čísla jsem nenapsala, protože jsem si/ti prostě nemohla nic vybrat. Možná 1 a 5 (protože ten tučňák mě vždycky dostává).

3 Happy | Web | 8. prosince 2010 v 20:17 | Reagovat

[1]: A co bys vybrala? :)

[2]: Zrovna tobě to nezazlívám. :)

4 Miwako | Web | 12. prosince 2010 v 14:08 | Reagovat

[3]: Ze zde ukázaných bych si asi vybrala ten s One Piece a.. no moe nemám ráda, ale docela se mi zamlouvá ten první ^^

5 Vyšší entita | 28. prosince 2010 v 11:24 | Reagovat

S tou 73 ses trefil. Je to nejlepší číslo ze všech :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama