Panty and Stocking with Garterbelt

22. ledna 2011 v 0:02 | Happy |  Anime

Panty and stocking
Panty and Stocking je pro někoho nechutným bullshitem a pro druhého spásnou současného anime. Jestli je to druhé pravda, tak se začnu hystericky smát a odjedu na jednorožci bojovat s národem inteligentních delfínů. To první je subjektivní. Myslím, že si na takovéhle věci musí člověk udělat názor sám, protože tohle není jednoznačně hvězdný anime ani sračka. Je to tak nějak obojí. 

Zápletka. Panty (ta je kurva) a její sestra Stocking (ta žere sladkosti) jsou andělé, kteří byli poslaní na zem zabíjet duchy. Panty k tomu používá pistole z jejích kalhotek a Stocking zabíjí s pomocí katan z jejích nadkolenek. (Chápete to? Panty a Stocking.. haha) Společně žijí u černého homosexuálního sadomaso kněze s afrem, jménem Garterbelt.

Každopádně zabíjejí různé duchy, kteří jsou manifestací všech možných hříchů a výčitek. Od přejídání po nevyužité sperma. Za to dostávají heaven coins a po nasbírání dostatečného množství se mohou bránit. Postupem času se objeví Scanty a Kneesocks, dvě démonské sestry, se kterými začnou mít vážnější konflikt. (No. To s tou vážností je docela relativní...)

Celé to je provázáno tím, že Panty šuká chlapy vlevo a vpravo. Je to docela ohavný sledovat takovou špinavou děvku, ale hej, proč ne. Přece to je záchrana od moeshitu jako K-On! kde jsou jenom nevinný holky, co? NE. FUCK YOU. JE TO DĚVKA.

Panty&Stocking má fakt rád laciný záchodový humor plný výkalů (doslova i obrazně) a sexu. Já nevím, mě to nepřipadá nijak vtipnější než normální přehnaný japonský humor. Je to jenom přehnaně sprostý rádoby-americký-ale-v-konečném-důsledku-taky-japonský humor. V různých epizodách zkoušení různé styly, dokonce i mecha. Mě se osobně nelíbí ani když jsou ženské postavy objektem sexu (ecchi anime) ani když ten sex přímo provozují, jako by se nechumelilo.

Dělalo to studio Gainax, které je známo tím, že lidi podrazí šíleným koncem a pořádně je zmate a nasere. Ti bastardi si na tom snad zakládají. Panty & Stocking v tomhle ohledu rozhodně nezklamal.
panty
No. Graficky to je.. originální. Inspiruje se to západní animací, nejvíc mi to připomíná powerpuff girls (což je paradoxní, protože powerpuff girls inspiroval anime). Vypadá to ujetě a docela vtipně, například když se za autem objeví obrovské VRRRRRR. Animace je stylová a zábavná sledovat. Co se týče stylu. Někomu se to může líbit, druhý to může nesnášet. Na tohle tak nějak nejde dát jednoznačnou odpověď. Normálně vyzdvihuji něco, když to je nadprůměrné a zvláštní. Ale tohle je liga sama pro sebe. Jako někomu, kdo vyrůstal na Cartoon network, mě osobně to zas tolik nevadilo. (Ale sním klobouk jestli někdo chce, aby takhle vypadalo všechno ostatní)
stocking

Tak celkově to je love it or hate it. Nebo taky můžete být jako já a být k tomu docela lhostejní. Ono to zas není až TAK revoluční, že by to měl každý vidět. Člověkovi stačí pět minut, aby zjistil, jestli se mu to líbí, nebo ne. Je to jenom sprostá, leč stylová akce s retardovaným humorem od bandy magorů, co jen tak mimochodem udělali věci jako Evangelion a Gurren Lagann. Osobně si myslím, se si z nás docela dělali prdel.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama