Hamburg!

3. července 2011 v 20:37 | Happy |  Ostatní
Tak jsem po rocích konečně někde jinde než doma. Konkrétně jsem s V. v malém domě nedaleko Hamburgu. Je fakt malý, má jenom jedno patro. Zato má ale dost vybavení na celou vesnici. Třeba tam je odporně velká televize, do které jsem se zamiloval a s kterou chci mít děti (s tak velkou obrazovkou je dobrý jakýkoliv film). Dále elektrické kytary a baskytary co se jen tak povalují ve sklepě a nakonec ta epická sbírka DVD. Můj strýc totiž kupuje DVD a Bluray po hrstech, když je ve stresu. A on byl fakt hodně ve stresu. Myslím, že má víc filmů, než kolik za svůj život stáhnu. Oh God.

Jinak je Hamburg pro anime fandu město zaslíbené. V knihkupectví tu mají nekonečné regály mang, byť, pravda, jsou to buď yaoi nebo shouneny. A v obchodech s DVD se jen tak poflakují anime. Škoda, že stojí fakt hodně a jsou německy. Bleh. Jinak je všechno fakt drahé, pod 50 centů jsem viděl jen málo věcí. Náš plán na sociální experiment, kdy bychom si 20 dní sami kupovali jídlo a snažili se přežít s omezeným rozpočtem, ztroskotal v okamžiku kdy mi strýc léžérně dal 70 euro. Na ja.

Od pondělí budeme jezdit do města prozkoumávat comicshopy památky, protože V. už nebaví furt dělat design na blog (<3) a koukat se na House. Měl jsem poprvé v životě halucinace. Když jsem po 20 hodinách nespaní v autobusu sundal sluchátka, tak jsem pořád slyšel hudbu.. a jiné zvuky.

Bohužel propásnu konec jarní a začátek letní sezóny, protože bych si radšin nestahoval z jejich internetu. Mám pocit, že za každým rohem číhá německá policie na příležitost mě zastřelit. A streamovat? Prosím. Jsme v 2011.

Leží mi tu jenom The Borrowers Arrietti, film od studia Ghibli. To je jedna z těch věcí, které bych mohl komukoliv doporučit, aniž bych to viděl. To je univerzálně dobré pro všechny věky, pohlaví i cokolivjinéhocovásodlišuje. Když chce někdo začít anime, tak mu člověk doporučí Naruto, Bleach, Death Note, Haruhi, K-on, *vložte své oblíbené anime*. Já bych jim dal cokoliv od Miyazakiho. Vypadají pěkně, mají dobrý děj a postavy a dotyčný chudák se vás nebude ptát, proč sledujete seriál, kde dělají roztomilé holky roztomilé věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie | Web | 3. července 2011 v 21:23 | Reagovat

Hej, užijte si to tam oba, pozdravuj V. :D

2 Z1kmund | 4. července 2011 v 8:49 | Reagovat

to je teda kupa DVD O_o
A nový design je hustý. Yui-chan :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama