První dojem - Mayo Chiki

3. srpna 2011 v 14:28 | Happy |  Anime
Tak to jsem si ulehčil psaní. Mayo Chiki je ecchi komedie. Jak jistě víte, já nejsem na ecchi komedie. Nelíbí se mi. Fan service v Infinite Stratos mi stačí do konce roku.

No, děj? Protagonistovi začne krvácet z nosu, když se ho dotkne holka. Jednoho dne zjistí, že všemi obdivovaný butler - Konoe Subaru - je holka. Nikdo to však nesmí zjistit, protože by ztratila svou práci. No, to je geniální. Všechny postavy jsou skoro retardované - bez toho by se některé absurdní události vůbec nestaly. Vlastně mi připadá retardované úplně všechno. (Jako, víc než kolik je pro anime standardem)

No grafická stránka. Konoe mi připomíná Kirino z Oremouto. Designy postav jsou generické, ale přesto docela pěkné. Nevím jak to dělá.

Celkově máte plný program: Typická ecchi komedie plná fan servisu (hned v prvním dílu je Konoe dvakrát skoro nahá), retardů a fan servisu. Musím uznat, že to vypadá docela pěkně. Pokud je někdo má rád, tak by se na to měl kouknout, ale nic super to není. Co jsem taky mohl čekat od tvůrců Yosuga no Sora a Kissxsis, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama