Abstinentův checklist

27. listopadu 2011 v 8:36 | Happy |  Ostatní
Právě jsem vstal v džínách ve své posteli. Bohužel (Bohudík?) sám. Můj sled myšlenek je následující:
 • Ježiši mě tak bolí hlava.
 • Co jsem to proboha dělal?
 • Musím všechno sepsat.
 • Dneska vychází Fate/Zero.
 • Proč mám v pokoji mandarinky?
No, včera jsem poprvé v životě pil nějaké větší množství alkoholu. Nebylo toho tolik (alespoň myslím), ale už jsem byl naprosto nesoudný. Podle toho, jsem jsi napsal, jsem měl 1 šampaňský, 4 sklenice vína a 3 8 4 (what :D) shoty. To si vzpomínám. Říkal jsem diusovi, že nechci žádný shot, protože jsem nikdy moc nepil. V dalším okamžiku mi s potuleným úsměvem dává shot, a já ho beru a piju.
Tak k tomu checklistu.
 1. Ztráta motorických funkcí. DDR mi nejdřív hrozně šlo, a pak hrozně nešlo. Nejistá chůze. Fakt zážitek, když vás přestanou poslouchat končetiny a začnou si dělat co chtějí. Myslím, že jsem na někoho šahal, ale nevím, jestli to byl kluk, nebo holka.
 2. Žádná chronologická rekolekce. Vůbec si nepamatuji co se kdy stalo. V jednu chvíli ukazuji feskačovi Skyrim, pak zase odpovídám nějaké divné otázky, potom objímám holky, pak se jim se slzami v očích omlouvám. Myslím, že jsem oblékal kabát jejímu veličenstvu, což jsem dělal asi poprvé v životě. Snad jsem to neposral. Potom jsem jí taky objímal. Pak jsem asi šel na balkon zjistit jestli nepřijeli něčí rodiče, ale netuším proč. Jako poslední si pamatuju na to, že jsme chtěl všem říct kdy se mi začaly líbit nadkolenky. To jsem nikdy nedořekl. Byla to Nanoha.
 3. Emocionální výkyvy. Byl jsem emo i divně veselý.
 4. Neschopnost souvisle mluvit. Myslím, že jsem kecal sračky. Teda. Rozhodně jsem kecal sračky. Co si teda vzpomínám, tak to bylo "Nechce mi někdo pomoct jebat dort?" Pak jsem asi moc opakoval "Vážně?" (Což jsem ale dělal i předtím) a "Nejsem ve stavu, ve kterém bych.."
 5. Apatie. Normálně bych se staral o to kdy kdo musí odejít a tak, ale včera mi to tak nějak bylo lhostejné. Nebo možná nebylo. Sakra já nevím. Všechno mi bylo ukradený. No stress. Dokonce se tam někdo asi rozbrečel. Objal jsem jí a řekl něco ve smyslu: "Asi nejsem ve stavu, ve kterém bych ti mohl pomoct. Všechno bude dobrý" Wtf. Ty idiote.
 6. Ztráta zábran. Dělal jsem věci, co jsem nechtěl. Dělal jsem věci, co jsem chtěl. Dělal jsem věci, co jsem chtěl, ale co jsem zároveň nechtěl. Rozhodně jsem objímal holky. Některé víc, některé míň. Pak jsem asi řekl pár věcí, co bych spíš neměl říkat. Doufám, že to neslyšely ty nesprávné uši. Kateřina mi vždycky nalévala další víno a já to sebe bez nějakých protestů kopnul. Snad je teď spokojená.
 7. Žádná krátkodobá pamět. Hráli jsme divnou hru se shoty. Vůbec si teda nepamatuju, že bych s tím souhlasil, ale fajn. Dávali mi na výběr mezi otázkou 1 až 6. Každá měla být z jiného oboru. Myslím ale, že byly všechny zeměpisné. Nedokázal jsem si spojit číslo a obor. Pak jsem se asi dost opakoval - několikrát jsem jim říkal kde je východ.
Bohužel jsem se nedostal až ke zvracení a bezvědomí, ale nijak toho nelituji. Naše chemikářka nekecala, když říkala, že alkohol blokuje funkce mozku. Naše chemikářka nekecá nikdy. Udělal jsem ze sebe absolutního idiota, ale byla to rozhodně zajímavá zkušenost a experiment. Ne, že bych to někdy chtěl opakovat. Vůbec nevím, jestli bych se v takovém stavu kdy dostal domů živý. Rozhodně mám moc malou toleranci, než abych šel do klubů pařit. Na jednu stranu jsem nikdy netušil, že jsem za střízliva tak napjatý, ale na druhou stranu to je asi bezpečnější. Asi bych se měl všem omluvit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tamaki-hyundai | Web | 27. listopadu 2011 v 9:27 | Reagovat

Tak v tomhle stavu bych tě někdy chtěla potkat... A já myslela, že nejvtipnější opilý člověk je náš fyzikář :D *tak nic, no*

2 Charlie | 27. listopadu 2011 v 17:46 | Reagovat

:D:D:D
Za mandarinky v posteli se omlouvám, to je, obávám se, moje dílo. :D

3 Happy | Web | 27. listopadu 2011 v 18:39 | Reagovat

[1]: Vtipný to asi bylo pro všechny kromě mě.. :)

[2]: A ten text na mé tabuli?

4 luff | 27. listopadu 2011 v 20:34 | Reagovat

myslím, že za ten text na tý tabuli můžu já, pokud je tam cosinová věta :D (a patrně jsem i ta brečící osoba)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama