Bradherley no Basha

5. listopadu 2011 v 12:18 | Happy |  Manga
Bradherley no Basha (někde Brad Harley no Basha) je až zvrhlá (a to už je co říct) episodická manga s jedním jediným svazkem. Nemá nějaké hlavní postavy, každou kapitolu se věnuje někomu jinému, ale celé se to točí okolo jednoho tématu.

Spoiler.

No děj.. každý rok berou dívky ze sirotčinců pod záminkou, že je adoptuje rod Bradharleyů. Přijde pro ně kočár a dostanou krásné šaty. Do hradu Bradherleyů však nikdy nedojedou. Kočár je totiž doveze do věznice, kde je znásilní trestanci s doživotním trestem. Většinou umírají po 4 dnech.
V jednotlivých kapitolách se věnují jiným lidem - občas holkám (asi si dokážete představit, proč není třeba očekávat, že je někdy znovu uvidíte, že?), někdy trestancům a dokonce i věznitelům. Máte tu například příběhy, kdy jedna holka zabila svou kamarádku, aby mohla nasednout do kočáru atd.

Ty scény byly skutečně velmi grafické a emotivní. Nebylo to "Oh sweet, another rape doujin.", ale spíš "Oh God, why? Noo! ._." Je neskutečně brutální co těm dívkám dělají, což by normálně zas "TOLIK" nebolelo, ale když k tomu přidáte to zklamání (přece jenom, těšily se na život v aristokratické rodině), tak vám přeběhne mráz po zádech. Autor Samura Hiroaki (mimochodem tvůrce Blade of the Immortal) má vynikající styl s úžasnými (hrozivými) detaily. Jednotlivé dívky jsou vyloženě krásné. Fakt dokáže vyobrazit utrpení.

Celé to je hořká, depresivní a prostě hrozivá manga s bittersweet koncem. Brečel jsem přitom. Měl jsem přitom bitch tears. Teklo mi přitom z nosu. Je krátká a rozhodně ji doporučuji. Fňuk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 r e b e c c a | Web | 7. listopadu 2011 v 16:43 | Reagovat

Docela mě to zaujalo. Hodí se na jedno takové to depresivní nedělní odpoledne.

2 Ryner | 8. listopadu 2011 v 22:27 | Reagovat

No rape  hentai jde celkem mimo mě...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama