Hatsune Miku - Miracle Paint .. a figurky.

24. listopadu 2011 v 22:42 | Happy |  Ostatní

No, upřímně řečeno se mi ten refrén moc nelíbí. Ale k tomuhle vyjde i figurka. Když jsem si v říjnu vybral Aigis od Alteru (imho výrobci jedny z nejhezčích figurek/sošek), tak jsem předtím pokukoval po Hatsune Miku věcech. Našel jsem asi 4. (Jako, je jich víc pokud hledáte, ale ony se často vyprodávají)

Love is war verzi

Append verzi

HSP verzi

a jednu z ilustrací Red Juice

Bohužel se mi žádná z nich vyloženě nelíbí (byť ta HSP je rozkošná loli), nevyvolává to ten sžíravý I-MUST-HAVE-THIS-SHIT-pocit, což je podle mého názoru u tak nákladného merchandise podmínkou. Přece jenom to je dekorace. A u tohohle bych chtěl říct, že Hatsune Miku rozhodně nemá jednotný vzhled. Vždycky záleží na přístupu daného ilustrátora/autora.

Mno. Včera každopádně vyšlo tohle. I po osmihodinový neplacený šichtě v Kongresáku mi tohle doslova vykouzlilo úšklebek. Přesně ten oh-shit-on udělá-něco-stupidního-úšklebek.

Vždyť to vypadá NAPROSTO ROZKOŠNĚ. TA PÓZA. TA MAŠLE VZÁDU. TY OČI. TEN KOSTÝM. JE TO PERFEKTNÍ. OH GOD. MY MONEY. TAKE IT. TAKE IT RIGHT NOW. Bohužel ještě není venku žádná cena (Bůh žehnej Romanovi v budoucnosti) ani datum vydání. Je to jedna z věcí, u které si za dvacet let řeknu "HIGH FIVE ROMANE PŘED DVACETI LETY", než se vrátím k meniální práci pro firemní drony.

Zdá se, že ta figurka nakonec nevyjde v masovou produkci, ale jako bonus k časopisu. FUCK EVERYTHING.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama