Šťastný nový Vietnamský rok přeje iDnes

19. ledna 2012 v 17:42 | Happy |  Ostatní

Konkrétně tam jde o to, že Česká policie zatkla 4 vietnamce za ilegální výrobu jídla.
Abych je citoval (oni docela dost rádi editují články, už tam není zmínka o pašování, to jsem zapomněl screencapovat):

"Uvnitř domu vyráběli podezřelí muži maso obalené rýží a to celé zabalené do bambusového listu. Část masa měli v lednicích, hotové výrobky byly uskladněny v bednách na chodbě nebo v jednotlivých místnostech domu. "

Mno, bambusové listy vypadají asi takto:Ve fotogalerii jde jasně vidět, že to jsou banánový listy. A víte, ono to je JÍDLO NA ZKURVENÝ VIETNAMSKÝ NOVÝ ROK. (23.1.)

Dále v článku o mizerných hygienických podmínkách. Mno, to je určitě špatné, protože by to mohlo otrávit cílové konzumenty. Na druhou stranu je štěstí, že Češi mezi ty cílové konzumenty absolutně nepatří. (Děkuji, že nás chráníte před našimi soukmenovci?) Je to dělané Vietnamci pro Vietnamce a cirkuluje to jenom ve vietnamské komunitě. Jak byste něco takového zdanili? V čem to je ilegální?
Obvykle jsem dost zásadový člověk (až bych se nazval rigidní starou bábou), co dodržuje co nejvíc pravidel a očekává od jiných to samé. Ale zrovna u TOHOHLE? Mám jim zatleskat, že jsou teď ulice bezpečnější a nemusíme se bát našeho jídla? Jasně, pravidla musí platit pro všechny. (byť se vás tohle v podsatě ani netýká) Ze všech zasraných ilegálních činností Vietnamců (drogy, pašování zboží a další svinstvo) objeví výrobnu vietnamských dortů. To teda český policii gratuluji k skvělému úlovku, teď stačí ještě odhalit maličkosti jako korupci. Normálně mi připadá "to toho moc nenašli, mohli ten čas trávit hledáním korupce" jako laciný argument, ale tímhle fakt jenom obrali Vietnamce a NIKOMU, opakuji NAPROSTO NIKOMU nepomohli. Děkuji ZA NIC.


Proč jsem se na tenhle shit vůbec nasral. My tenhle rok banh chung ani nejíme, přece se mě to netýká, ne? Začalo to bambusovými listy, a postupně jsem se naštval na celé jejich ignorantsví. Z článku to vyznívá, jako bychom to ilegální maso prodávali (určitě taková výrobna někde existuje, ale zrovna tahle to není) Čechům, což prostě není pravda. Nevím, jestli jsem nějak přehnaně patriotický, ale skoro to beru jako útok na vietnamskou komunitu, ke které se obvykle ani nehlásím.

Kromě toho tam idnes krásně zmínil Vietnamce, což by si u jiných spoluobčanů rozhodně nedovolili. Politická korektnost u nás očividně neplatí.

Mám chuť jim vrátit knihu, co mi poslali. Zasraní kreténi.

Tak šťastný nový rok.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Charlie | 20. ledna 2012 v 11:55 | Reagovat

Tak to je řádně zasraný. Na to se schválně zeptám mamky, jak ta na to kouká. "Ilegální výroba jídla" mě rozesmála. O Vánocích začnou zatýkat všechny, kteří budou k večeři smažit kapry. Baráky narvaný marihuanou a oni se místo na pěstírny zaměří na tradiční vietnamský jídlo.
Tohle nadzvedlo ze židle i mě. Šťastný nový rok.
Btw, bleskoví editoři už stihli změnit bambusy na banány...

2 Aori Anne Jeagerjaques | Web | 22. ledna 2012 v 14:01 | Reagovat

Nový rok bude až dneska =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama