První dojem - Daily Lives of High School Boys

18. ledna 2012 v 10:14 | Happy |  Anime
Také známé jako Danshi Koukousei no Nichijou, což bych si ale nikdy nezapamatoval, Daily Lives of High School Boys je komedie od studia Sunrise. Zvláštnost? Je překvapivě vtipná!

Může vám to sice připadat trošku divné, že mi připadá komedie vtipná, ale já japonské vtipy obvykle neberu. Třeba Nichijou mělo jenom nonsensový humor. "Tady máte spoustu náhodných a nesouvislých věcí, smějte se tomu!" Jako, některým vtipům se i směji jako děvka (Persona 4), ale čistým komediím se vyhýbám.

Daily Lives of High School Boys je však rozkošný. Soustředí se totiž na tři kluky, kteří dělají klukovské píčoviny. Retardovaný blbosti spojený s pubertou (Byť ne to, co dělají u nás ve třídě, to by potřebovalo víc tabáku a střelného prachu...spíš takový japonský ekvivalent), přitom to nepotřebuje wrestlovat s jeleny ani mluvící kočky, vystačí si to s realitou. (maximálně tam fantazírují) Je to hrozně vtipné a osvěžující.

Graficky to nemůžu nijak komentovat. Ale má to epické dabování. Hlavně Tomokazu Sugita a jeho EPICKY MUŽNÝ SEX HLAS. OH GOD. Je úžasně hluboký a prostě dokáže vylepšit jakýkoliv dialog. Sugita je rozhodně můj nejoblíbenější dabér.

Celkově to patří k mým oblíbeným anime v zimní sezóně, u kterých jsem se vyloženě smál nahlas. Je to fakt badass klukovská komedie. A Zimní sezóna jako taková se už docela začíná rýsovat, sledovatelných věcí tu je dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama