Komentáře

1 Alulim | 4. února 2012 v 17:45 | Reagovat

Kte tve recenzi mam par poznamek...

Za a...zadne pantsu? lol chudacku! Postavy jsou jako kazde jine a proste ti tam chybi etchi..v syrové forme.

Za b k licenci a piratum...Spousta piratu mela licenci na provadeni piratsvi(pokud byl treba pirat francouz tak nechaval frantiky bejt a treba spaneli a anglicany mordoval a okradal...) A jen tak mimochodem ses vazne takova naivka ze nevis co delaj pirati?:D Je to ve vesmiru takze nasledky pokud nebudou pirati hodni budou jeste horsi...nebo naopak.

K lodim ...mno to je kapku ulet hmm dokonce i z pohledu daneho sveta...

k Hakovani...porad si to anime jen pripravuje pudu k deji jetli ti to uslo...je to vesmirne anime tzn hramada veci co musis takzvane nastavit.

Navic valceni na mori nebo i ve vesmiru je vedsinou z vojenskeho hlediska 90% priprav a 10% srandy.ted de o to jak to podaji...a o tom to je.

2 Happy | Web | 4. února 2012 v 19:15 | Reagovat

Tak za a) jsem neimplikoval, že by mi to chybělo. Jenom mě překvapilo, že to tam není, protože jsem viděl promo art, a ironicky jsem to poznamenal. Já jsem obecně proti fan service a panty shotům mimo anime k nim určeným, snad to jde znát z mých jiných článků.K charakterům nevím, v čem se tvá a má představa liší.

b) No, tak to je fajn, že to jsou korzáři, ale koho mohou okrádat a pro koho bojují? Snad nemůžeš tvrdit, že by jim ta "federace" (?) dala licenci k okrádání vlastních lodí. Je tam tedy víc frakcí? To třeba neřekli. A v tom je ten problém. Jako fakt, že vím, co dělají piráti ve skutečnosti mi v tomhle naprosto nepomáhá stejně jako mi nepomáhá znalost ninjů vyznat se v Narutovi, je to fikce.

(Skuteční piráti kradli koření, netuším jakou to má spojitost s tímhle.)

c) Tak jasně, že musí nejdřív vykreslit prostředí (přestože vynechávají elementární věci jako roli pirátů v jejich vesmíru), ale to nic nemění na tom, jak moc to je pomalý. Upřímně řečeno to protáhnutí na 4 epizody byla špatná volba, ať už chtěli vykreslit cokoliv (a oni úvod věnovali radši hackování, než postavám), ale v recenzi jsem to bral jako plus.

Jako (laický) nadšenec do vesmírných bitev s tím musím souhlasit, ale takový Starship Operators to vysvětluje podstatně líp. Přece jenom to šlo postupně popisovat zatímco se děly i jiné věci.

Ale to už bylo řečeno v recenzi - chválil jsem míru detailů, avšak nejsem cílová demografie. Asi si to bereš moc osobně.

Ale děkuji za komentář. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.