Daily lives of high school boys

27. března 2012 v 23:38 | Happy |  Anime

Fucking glorious. Daily lives of high school boys je úžasná 12-dílná komedie od Studia Sunrise. Nejlíp bych to definoval jako Gintama Lite (když už jsem ho viděl..). Má totiž stejného režiséra a v podstatě i stejný humor, který je založený na bohatým castu, parodie, trollování (tohle slovo třeba nemám rád, ale k tomuhle se hodí) a situacích "ze života". (Hlavně ale za většinu komedie může Tomokazu Sugita a jeho naprosto epický hlas, holy shit)

No popisovat děj komedie je spíš blbý. Začínáte trojlístkem kluků, co dělají.. klukoviny.. a postupně poznáváte jejich spolužáky a celkově se ten cast rozšiřuje. Jednotlivé postavy jsou strašně zábavné. Většina dílů se skládá z menších skečů, kde máte vždycky nějakou situaci s vhozenými postavami. Není to moc plynulý slice of life, ale právě spíš ta komedie. Do hrozný spousty věcí jsem se mohl vcítit, jako by mi to mluvilo z duše. A dost mě pobavilo parodování Keionu. Některý skeče byly prostě fucking gold, jiné trošku slabší. Většinu doby jsem se však strašně smál.

Graficky to je spíš slabší. Dělá na tom stejný team (Sunrise je nechutně velký a dělí se na podstudia), jako na Gintama, takže animace zas tolik není. Trošku mě štvalo, že nekreslily oči u postav, ale to asi mělo ukazovat že nejsou důležité. K čemu taky potřebujete plynulou animaci do komedie? (Sorry, Nichijou ._.)

Tuhle sezónu jsem se na Daily lives of high school boys a Another těšil nejvíc. (Vedle Nisemonogatari, který se nepočítá, protože je penisbait) Je to skvělá komedie s dobrými postavami (ono to tak nějak spolu souvisí) a epickými momenty. Pokud teda máte rádi Gintama humor, tak do toho směle jděte. A pokud ho neznáte, tak to můžete bezbolestně v 12-dílech vyzkoušet.

<3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama