Konec filmu jako DLC

11. března 2012 v 18:52 | Happy |  Hry
Jen si to představte. Koupíte si v obchodě náhodný film. Bohužel jste si ho pět měsíců předem nepředobjednali, takže vám dali jenom standardní edici s vyříznutými scénami. (ale nebojte, můžete si je dokoupit) Doma ho dáte do blu-ray přehrávače, připojíte se na váš Warner Bros účet (měli jste fakt štěstí, u jiného distributora byste se museli pracně registrovat) a čekáte, až vám to přes internet zkontrolují. Teprve potom se začnou stahovat klíčové soubory, bez kterých je váš disk naprosto bezcenný. Pokud teda někdy naserete vašeho mocipána distributora, tak je vaše sbírka filmů smetí.

Ale hej. Přece nejste špinavý pirát, tak si necháte srát do ksichtu dál. Po dvouhodinovém stahování (zapomněli jste, že se jim čas od času spadnou servery) už je všechno připravené. Popcorn vám však mezitím sežrala kočka. Odmítli jste koupit DLC: scéna v koupelně a DLC: alternativní barevné schéma. (Které ale jsou už rovnou na disku a které tak vůbec nemůžete považovat za stahovatelný obsah)

Na konci filmu vás čeká cliffhanger a hned následuje: "Chcete vědět, co se stane dál? Jen 200,- Kč." (Nebo, v ještě lepším případě, tu scénu zrovna natáčejí a tak na to musíte ještě 3 měsíce čekat)

Nechci do toho tahat nějakou ekonomiku, pirátství, různý cílový demografie nakupujících, různý metody vývoje a vytváření, různý média, nebo takový shit. Chci jenom říct jedinou věc: Legálně kupovat hry (a podporovat vývojáře) jde jenom přes obrovský kopec sraček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FallenSeraphim | 12. března 2012 v 22:12 | Reagovat

Skvělá implementace systému zku*vených DLC na filmy. Pod recenzí na ME3 měl na IGN někdo trefné přirovnání úplně toho samého k doručování pizzy, kdy v krabici čtvrtina chybí a poslíček chce další 10 dolarů. Ale my máme hlad, takže si to musíme dokoupit. Největší plivanec do ksichtu poctivým zákazníkům je, když ta chybějící část v tom produktu je a pořád za to chtějí peníze (jak bylo zjištěno s tím proteanským DLC k ME). Potom ale vážně nechápu proč tomu pořád říkají DOWNLOADABLE CONTENT. ...ultimátní trolling ze strany hamižných vydavatelů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama