Polska wersja

8. března 2012 v 19:19 | Happy |  Hry
Dneska jsem šel pro standardní edici ME3 od CzechComputer. Stála 1004,- kč což bylo dokonce levnější, než specializované herní obchody. (I když v Čechách je vlastně jenom jeden) Už jsem si říkal, jak jsem to chytře vydělal 195 korun.

No. Samozřejmě to muselo mít háček. Dodaná verze je totiž polská. Jako, jediná polská věc je malý nápis ve předu a úvodní text vzadu (který je ale i česky a maďarsky, takže mám podezření, že EA prostě Česko šoupl do východní Evropy). Jinak je hra kompletně v angličtině.
Co je tedy špatně? 195 kč za malou polskou vlaječku ve předu přece stojí, ne? Je to levnější hra, jedna manga, nebo cca 10 cheeseburgerů. Což mi připomíná, já do McDonaldu moc nechodím, ale občas jsem přepočítával věci na cheeseburgery, protože to bylo pohodlný a univerzálně pochopitelný. Jedna holka mi ale do toho musela kecat s tím, že jsou cheeseburgery hnusný a že bych to měl radši přepočítávat na čokoládu, která má cenu v rozmezí 11 až 50,- kč. What the fuck.

Stejně tak tu hru po dohrání asi NIKDY znova nevytáhnu, takže proč řešit ten malinkatý detail? Vůbec nevím proč, ale sere mě to. Jenom při pomyšlení na to se můj mozek zasekává. (A já vůbec nemám OCD) Zároveň mě to nesere dost, abych to šel vyměnit a abych si připlatil ty dvě stovky. (které s nejvyšší pravděpodobností ani nemám, bojím se koukat do úspor)

Nejvíc mě však sere fakt, že ta vlajka tam je úplně zbytečně, když i papírový manuál uvnitř je trojjazyčný. Proč prostě nemůžou mít všude mezinárodní verzi. ._.

Fuck everything.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FallenSeraphim | 9. března 2012 v 21:18 | Reagovat

Mě přímo polilo horko když jsem tam viděl tu vlajku, kterou flákli i na sběratelku. Už jsem myslel, že je to nějaký černý dovoz z východu. Vážně nechápu proč EA takhle konstantně prasí obaly. A to ani nemluvím o kvalitě obsahu speciálky. K čemu doprdele jsou litografie?! Leda tak na podpal nebo recyklaci. Na to, že je EA jedním z největších distributorů západních her, má skvěle ošéfovaný marketing...

Btw já třeba přepočítávám zbylé peníze  na indie hry na Steamu.:D

2 elwis | 10. března 2012 v 16:17 | Reagovat

Indie je v poslední době to nejlepší za co můžeš dát peníze. Mimochodem česká verze oficiálně nikdy nebude.

3 Happy | Web | 10. března 2012 v 20:05 | Reagovat

Tak bez kreditky mám v tom ohledu docela smůlu, byť bych docela i chtěl dát peníze na Dwarf Fortress/Space pirates versus Zombies.

Já ani nepotřeboval českou verzi (nebo nedej bože lokalizaci), mě by stačila verze bez polský vlaječky. Nic proti Polsku. Prostě mi to připadá jako strašný dick move od EA.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama