[Stepmania] Whatever Happened to Saturday Night

2. března 2012 v 17:53 | Happy |  Ostatní

Na DDR jsem dlouho nebyl. Nechtělo se mi trénovat (protože co jiného na tom dělat?) skladby a připojovat notebook k monitoru. Teď jsem začal zase od nuly, smazal jsem 17gb starý hudby a začal hledat nový shit, což je teda neskutečný opruz.

Americký pop songy se k DDR moc nehodí. Většina z nich buď není do rytmu, nemá standartizovaný obtížnosti (není to srovnatelný s oficiálními skladbami), nebo je prostě nudně udělaná. Některý šipky jsou strašný, vůbec nechápu jak se to může lidem líbit. Samozřejmě jsou výjimky, ale většina věcí z mé Glee složky má podprůměrnou kvalitu.

Každopádně k videu. To je právě jeden ze zábavných songů, u kterých byla radost skákat. (Na rozdíl od jiných věcí, které musím opakovat třeba třicetkrát a po kterých chci rozmlátit hardpad) Je to takový roztomilý upbeat song a po dlouhý době jsem si něco hrozně užil. Jak vidíte, není tam nic obtížného z technického hlediska. Je pěkně svižný, plynulý a prostě příjemný. Jenom si nemyslím, že to je obtížnost 6. Tipoval bych spíš 4.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama