Une femme méchante a středeční rant

29. března 2012 v 0:43 | Happy |  Ostatní
Školní shit a náhodný nesmyslný ranty.Aniž bych do toho tahal nějaký sexistický generalizace, holky jsou zlý. Sofistikovaně zlý. Zatímco my kluci, prostí a jednodušší tvorové, jsme běhali po chodbách a snažili si nahmatat cecky (pozn. je nám 18), anoli mezitím jednu smolařku prostě šikanovala. Docela lacině jí schovávala pantofle, což je teda shit, který jsme přestali dělat někdy v tercii. Každý týden jí sebraly pantofle ze šatny a někam je schovaly. Přitom všem se zle chichotaly a dávaly si high-five.

...takhle se nám to alespoň zdálo z vyprávění oběti. Samozřejmě to rozpoutalo ohromnou vlnu drbů a uštěpačných poznámek.

Oli zase naopak tvrdila, že to před měsícem přestaly (přestaly implikuje, že to dělaly) a teď s tím nemají nic společného, protože si už Alfy odvykla nechávat pantofle na zemi a všem tak posírat šatnu. (Vedení nám totiž na měsíc sebralo šatnu, protože tam byl bordel byly její pantofle) O volných chvílích začala oli budovat aliance a pakty s neutrálními státy holkami. Některé informace se docela rozcházely, takže jedna z nich musela nestydatě lhát. Well. Já nemám ani důvod jim nevěřit, (a, v případě, že to byly) ani důvod je nějak odsuzovat. I'm just the nice guy, I don't give a fuck.

Na první pohled to pro anoli vypadá bledě. Ale v tom okamžiku se objevuje další možný pachatel, protože Lůca, která jí to vyzradila (je to backstabbing bitch), patří k jiný "grupě".

Že by to udělaly ony ve snaze vyhrotit konflikt? Je to útok na federaci Anoli? Pokud teda přirovnáte třídní frakce k státům, tak máme ve třídě 4 holčičí federace, jejich satelity (k nimž patřím i já), volné agenty a Austrálii - klučičí divočinu. Mezi holkami je neustálá špionáž, dočasné aliance, podlé zrady, hitmani (kteří někoho voddělaj') a pravděpodobně i mučení. Jejich zbraně hromadného ničení jsou drby, které se neskutečně rychle šíří a člověk to prostě přijme za fakt aniž by se nad tím zamyslel. Takovou schopnost bych chtěl mít taky.

Občas nechápu, proč jsou na sebe holky tak zlé. (Chcete vědět, kdo je femme méchante?)

Teď konverzace. Jedný béčačce konečně ruplo v bedně a začala si nahlas stěžovat, jak je ta hodina úplně na hovno a že jí vůbec nebaví sedět a mlčet. (To říkala přímo učiteli) Na jednu stranu s ní i souhlasím, on to je totiž názor celé třídy. Na druhou stranu to je neskutečně drzá kráva s ADD, co nedokáže sedět klidně ani po 4 napomenutích a co má do všeho hrozný kecy (ačkoliv nemá názor). Upřímně jsem v tom okamžiku netušil, koho nesnášet víc.

I když co mám říkat já, já se netvářil nijak a jsem stejně frustrovaný. Je pokrytecké, když člověk někoho odsuzuje, přestože s ním částečně souhlasí? Asi ano. Nevím, jestli to je nějaká vštěpená asijská-loser-mentalita s necháváním si názoru pro sebe, ale někteří lidé (vlastně jenom ona) by prostě měli držet hubu. Co já vím, třeba jenom chci, aby všichni mlčeli, nic neřešili a trpěli se mnou, protože se spokojím s málem a nechci další stres. Nebo jenom nejsem full of shit attention whore. Hranice mezi tím je docela tenká.

Pak byla diskuse na normální AJ, kterou jsem prožíval podstatně méně. S (hodným britským) panem profesorem jsme totiž diskutovali o tom, zda-li by měli žáci smět při hodině jíst. Padaly tam argumenty jako Maslowova pyramida potřeb nebo zdravotní benefity. No. Pokud jste bez jídla každých 20 minut nesoustředění a/nebo nešťastní, tak jste asi psychicky narušení a měli byste vyhledat profesionální pomoc. Stejně tak nemá nikdo ze třídy cukrovku (na rozdíl od mé mámy, která jí fakt má a fakt musí jíst pravidelně a hlídat si hladinu cukru), takže těch 45 minut snad mohou vydržet.

Hlavně to je ale prostá lidská slušnost, že před někým nežerete. Proboha. Jako můžu občas chápat, když nějaká holka ninja-pohyby jí jablko nebo když někdo dojídá rohlík z přestávky, kterou nám sebrala třídní, protože ignoruje zvonění. To se občas nedá nic dělat a on si toho ten vyučující občas ani nevšimne. (Ten hlad znám, i když bych si něco takového spíš nedovolil) Ale když si Feskač na stůl při matice vybalí kuřecí stehno nebo když se Kačer vzadu cpe tvarohem, tak to jako fakt ne.

Ale samozřejmě všichni diskutovali hlavně aby co nejvíc zatáhli hodinu, což se jim i podařilo.

Po škole jsem pročesával a promazával flashky. Některé byly ztracené i dva, tři roky a slouží tedy jako úžasné časové kapsle. Pročítat si ten starý shit bylo fascinující.. dokud jsem si neuvědomil, že jsem tu flashku pravidelně pujčoval. Ježiši Kriste. Člověk si mohl v pohodlí všechny ty neskutečně trapný/fetišistický/tajný/inkriminující dokumenty přečíst a smát se mi. Já si říkal, že se na mě teď dívají trochu jinak.

Nakonec jsem dělal "maturitu" nanečisto od SCIO. Moc kvalitní teda ty testy nejsou, časový limity byly silně nadhodnocený (měl jsem u každého testu 30 minut k dobru ale nechtělo se mi tím shitem proklikávat pro kontrolu.) a jejich systém odpovědí byl idiotský. (Například to chtělo odpověď Abbey a neuznalo to Glastonbury Abbey, což ale bylo taky správně) Z němčiny mám 2, protože jsem nepsal velká písmena a asi 4 otázky mi tím pádem počítač neuznal. Přičemž jsem i četl, že mám na písmena dát pozor. Ach jo. Naopak z matiky mám 1, ačkoliv netuším co dělat s parametry a posloupnostmi čísel, to jsme nikdy nedělali.

Tak to jsou další náhodné středeční ranty #54 bez absolutně žádné pointy.
P.S. Psal jsem tuhle sračku dvakrát, protože blog.cz musí vždycky v kritickém momentu NEULOŽIT všechno co jsem psal. A když si to hlídám, tak to zase ukládá každou minutu. What the fuck is wrong with this shit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama