První dojem - Nazo no Kanojo X

23. dubna 2012 v 22:38 | Happy |  Anime


V překladu Mysterious Girlfriend X, což perfektně vystihuje děj - protagonista dostane holku, co je fakt tajemná. Dají se dohromady potom, co vypije její sliny. (Což je podle všeho její hlavní metoda komunikace)

Jako internetová generace jsem už viděl some shit, ale zrovna z tohohle je mi nevolno. Rovněž na koncept tajuplných holek jsem už skoro alergický. Po všem tom vzteku s Sundome bych už nic dalšího emocionálně nezvládl.

Ale když už jsem u těch fetišů. Jeden spolužák o sobě furt tvrdí, že je hrozný úchyl a furt se (především před/s holkami) baví o prsou a zadcích. (přičemž mě do toho vždycky zatáhne, protože jsem moc sociální retard, než abych ho účinně poslal do prdele) Mně spíš připadá jako prase.


Graficky se to úspěšně snaží navozovat styl 90. let, ale s konzistentní animací. Rozhodně v tom jde cítit nostalgie. Ty scény se slinami jsou vyložený porno, které rozhodně nejsou určené pro mě.

Tak bude to asi nějaká sladká romance (i když už 3. díl vypadal na NTR), kdy se postupně poznají blíž , naučí se pořádně komunikovat (a ne přes výměnu tělních tekutin). Rozhodně to je kvalitní manga adaptace s fajn castem. Já to ale po 3 epizodách vzdávám, ty sliny nejsou nic pro mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama