Aquapalace

13. května 2012 v 13:01 | Happy |  Ostatní
Každý výlet do aquapalace (směšně drahého aquaparku) je jakési odtržení od reality. U pokladny vám totiž dají čip, se kterým si otevíráte skříň a kterým i platíte. Prostě v bezpečnostní skříňce necháte pas, mobil, klíče a peněženku. Veškerá vaše identifikace a placení je obstaráváno právě čipem. Chcete hranolky? Přiložte prosím čip. Co takhle do sauny? Přiložte opět čip. (+110kč) Nebo oběd s muffinem jako dezertem? (+139kč) Pohoda! Stačí sem přiložit vaše zápěstí a s ničím se nemusíte srát.

Samozřejmě si pak u pokladny budete říkat, jestli ten muffin za 40 korun za to fakt stál, ale v tom okamžiku je všechno krásně jedno. Přece si nenecháte zkazit volno přemýšlením. (Hlavně teda jsou všechny platby po hlavním vstupným docela zanedbatelný..)

Včera jsme tam jeli s Viktorem a jeho holkou. Autem. Bylo to poněkud.. rychlé (měl jsem strach) a při parkování šlo fakt znát, že zrovna s tímhle velkým mackem ještě moc nejel, ale jinak jsme to přežili bez úhony. Samozřejmě je divné jít do aquaparku s kamarádem a jeho holkou. Byl jsem místy páté kolo u vozu a nevěděl co dělat, zatímco se muchlovali. Občas to teda trošku skřípalo když se jeden z nich naštval, ale jinak to byl rozkošný páreček. Ale jestli tam mám co dělat já, to je poněkud odlišná otázka.

Pravděpodobně se mi zhoršil zrak, bez brýlí jsem nebyl ani schopen přečíst menu s jídlem a většinu nápisů. Celý svět (teda plavky) se mi zredukoval na různobarevná kolečka a trojuhelníky. Na druhou stranu poté byla hrozně v pohodě sauna s nahými ženami. Jinak bych se asi hrozně styděl.

Pak to byla standardní várka tobogánů, divoké řeky (odkaď mám zase modřinu od torpéda malé holky) a pocení se v sauně. Viktor miluje saunu.

Nakonec jsme jeli k jeho holce pro dort (co sama upekla) a privátní pole dance session (vždycky mě opravuje, když řeknu "tančíš kolem tyči" Pořád nevidím rozdíl), protože fuck yeah.

Poté mi byl půjčen iPhone4, protože ho neuměli hacktivovat. (No, já taky ne, ale to 2 hodiny na google spravily) No, omrzel mě po první hodině. Fakt nevím co na tom dělat kromě angry birds (+ jiných blbinek aplikací) a čtení stránek. Jediná věc, co se mi na tom fakt zamlouvá, je GPS s mapou. Teď můžu teda tvrdit, že jsem ho vyzkoušel a že to je stejně na hovno.

Co na těch smartphonech s dotykáči vidíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elwis | 13. května 2012 v 17:29 | Reagovat

No vidím na něm přece ty aplikace ;) když jedeš do školy 3hodiny vlakem tak se to vyplatí ;)

2 Happy | Web | 13. května 2012 v 21:28 | Reagovat

[1]: Pro zajímavost co třeba používáš?

3 Ryner | 13. května 2012 v 22:12 | Reagovat

Tak třeba přehravaní mkv,avi,wmv,3gp..blablabla. Skype (teamspeak). Internet ůplně všude (no skoro všude). Hry :). 32GB na všechny sr*čky co tam nepotřebuješ ale chceš...u lepších modelů celkem solidní foťák. MAPY! GPS! Je toho celkem dost :)

A teda v poslední řadě pocit že ovladáš telefon rukou.

4 elwis | 15. května 2012 v 9:12 | Reagovat

mám HTC Desire Z a jsem s ním plně spokojený. Od té doby co ho mám, využívám notebook tak o polovinu méně.
Jinak hry od Kairosoftu jsou naaprosto parádní na zabití času ;)

5 Happy | Web | 17. května 2012 v 14:22 | Reagovat

Tak. Po dvou dnech musím říct, že iPhone rozhodně není nic pro mě jakožto člověka, který je od počítače vzdálený nanejvýš hodinu.

Prohlížení stránek v posteli (a skutečně všude v bytě) je úžasný, ale s výdrží baterie to je spíš slabší (i když kdo ví, ten mobil byl fakt použitý).

Docela mi chybí mechanická klávesnice, přibližovat si stránky a web je sice fajn, ale psát na tom bez swype je spíš nepříjemný.(touch typing bez zpětné vazby nejde)

A teda AppStore ani iTunes mě moc nenadchly. (si říkám, jestli bych na to neměl jiný názor, kdybych vyzkoušel androida nebo windows mobile, ale asi by to moc nezměnilo)

Tak na prohlížení stránek to je fajn, ale asi bych nedal 12 000 jenom abych se nemusel zvedat z postele a jít k počítači, co je hned vedle. Nemám to jak využít. Jak jsem jednou řekl, hračky to jsou pěkný.

6 elwis | 18. května 2012 v 19:29 | Reagovat

Proto mám Desire Z s hardwarovou klávesnící, to byla moje podmínka. App Store nemůžu posoudit, ale iTunes je podle mě pomalá cesta ke ztrátě financí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama