Předposlední poslední zvonění

11. května 2012 v 21:07 | Happy |  Ostatní
Letos bylo naposled, co mi počmárali obličej rťenkou a co mě postříkali octem voňavkou. Příští rok se této rozkošné role musíme ujmout my. Začal jsem si tedy pomalu všímat, jak ti maturanti vydělávají své prašule a plánovat si vlastní shit. Docela se to blíží.

U vchodu jsem prošel skoro bez problémů - schytal jsem jenom trošku voňavky na bundu. První hodinu byl laciný test z vektorů a nic se neudálo. Ale zeměpis. Oh boy. Start the rage engine. Teď si nevzpomenu, co bylo dřív, tak začnu tím, co mě spíš pobavilo. Přišly k nám všechny tři třídy. V druhé z nich byl Bydžovský, co mě pomaloval rťenkou. Hej, to je možná poslední okamžik, kdy budu mít na tváři rtěnku, tak co. Pak přišla další třída.

Zaplatil jsem dvěma maturantům (jeden z nich mě znal) a ti pak říkali "Tohohle ne, ten platil." No samozřejmě hned po nich přišel třetí maturant se slovy: "No ne, toho pořádně zlijte" a já to pak nehorázně schytal. A pak přišli další a já to schytal ještě víc. (Měl jsem na sobě tolik voňavky, že jsem snad byl hořlavý) A nakonec mě a můj sešit ze zeměpisu (byl jsem jeden z mála, co si psali látku a měli tedy něco na stole) zmalovali fixou. Awesome.

V primě jsem z toho byl fakt vyděšený a nechápal jsem to. Teď mě to naopak baví a docela jim rozumím. (hlavně, protože je pak čeká úplný peklo) Hlavně teda po 7 letech voňavek a svinstva to ročníky pod námi schytají taky. A to pořádně. Rozhodně nebudu mít žádné slitování, cyklus nenávisti voňavek prostě musí pokračovat.

No, a pak začal Dan jejímu veličenstvu rozvazovat shit na zádech a já mu hrozně chtěl vrazit propisku do zad. God damn. What the fuck is wrong with you. Fakt viděl jsem rudě. Ale pak jsem se uklidnil (taky jsem byl jaksi mimo dosah) a vrátil se k pasivnímu psaní zeměpisu. Kein Problem.

Na dějepise se náš učitel smál naší jediné věřící (alespoň myslím o_o) a propagoval ateismus. No argumenty měl základní a spíš jí jenom lacině sral, čemuž jsme se všichni (včetně mě) smáli. Ale docela jsem v tom viděl paralelu s našim angličtinářem-fanatikem, který to dával sežrat mně. Ono je obojí hrozně mizerný, takový věci by prostě učitelé neměli komentovat. (Jeden to bere moc vážně, druhý moc málo) Proč si to všichni prostě nemůžou nechat pro sebe?

Nakonec samotné poslední zvonění. "Tekken 3 na konzoli vašich otců" - Fuck you. Já vyrůstal na PS1. Pak nechutná spousta jídla a já si kupoval něco od všeho - Jarní závitek, nudle, toast, štrůdl, nějaký buchty a ovesný cookie, to celé zapité fake colou a točenou kofolou. Jinak tam letos nic moc nebylo, kromě obligátního házení vajíček (a rajčat, okurek, banánů i syrové ryby, která se přitom úplně rozpadla, OH MY GOD) na zmrdy. Jejich bolest a utrpení se mi hrozně líbila. Docela jsem si říkal, že to příští rok prostě musím zkusit. Mám poslední příležitost.

Co budeme dělat příští rok my? Lít na primány (nebo v mém případě na příští kvarťani, protože ti mě teď divně obtěžují) cukerný roztok, přesvědčovat Tommyho/Feskače, aby se nechal uvajíčkovat a v mém případě DDR challenge. Něco ve smyslu "10kč za jednu hru, nebo můžete za 10kč vyzvat mistra a skákat o cenu 50/100,- Kč" (Musím trénovat, abych na tom pak neprodělal.) Ještě nějaké koncerty, holky dělající jídlo (mini-muffiny), zvukařina a už jsme za vodou. Alespoň doufám. Nechtěl bych mít fail.

Tak to byl kromě jednoho tlak-zvedajícího eventu vcelku zábavný den plný žrádla (asi zase přiberu) a HOLY SHIT ON DOSTAL VAJÍČKEM PŘÍMO DO ROZKROKU, či HOLY SHIT ON TO SCHYTAL TOU RYBOU. Tu scénu asi nikdy nezapomenu.
Tak to bylo předposlední poslední zvonění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama