Icebreaker

10. června 2012 v 23:21 | Happy |  Ostatní
"Docela dobrý icebreaker je, když si sundáte kalhoty a ukážete lidem svůj penis"

Aneb letos asi poslední třídní oslava narozenin, tentokrát trojitá. (Byť ten den neměla narozeniny ani jedna z oslavenkyň) Musím zdůraznit, že byla skutečně třídní, protože pozváni byli absolutně všichni bez ohledu na pohlaví, státní příslušnost, politickou orientaci nebo náboženství. Tak samozřejmě byly i pozvánky do nějakých klubů a tak, ale tohle bylo takové soukromější. Pár lidí kvůli všemožným důvodům bohužel nepřišlo. (netuším, proč nešli kluci)

(Hlavně, že byl víkend před dvěma posledními testy za tenhle rok - z matiky a literatury - a já se na to maximálně vykašlal a strašlivě to schytám)

Po delší cestě vlakem (byl jsem sám obklopený holkami, Vesmír má očividně rád ironii) jsme byli do cílové destinace (druhé panství jejího veličenstva) dovedeni šipkami na zemi a deformovanými obrázky koček. Krátce poté přijel Viktor autem. Jel úplně sám (bez své holky). Party začala vyslovením dvou pravidel:

1. Kdo je přistižen, že pije pravou rukou, bude muset vypít svůj kelímek na ex.
2. Kdo řekne zakázaný slovo (už nevím, jaké to byla slova) dostane čárku a za pět čárek zpívá trestní karaoke. Na to se nakonec kašlalo, protože by zpívala jenom Rita. Tohle pravidlo mě spíš znervózňovalo.

Tak se jedlo, pilo, hrálo activity, předávaly se dárky (na které jsem se galakticky vykašlal a koupil ty nejlacinější vodky, co šly. A ono to mělo nakonec úplně stejný účinek, takže to je docela jedno) dokud nepřijeli ostatní. V jednom autě jich bylo nasáčkovaných 6. Konečně tam byli kluci vedle mě a Viktora, konkrétně Dan, Dius, Feskač a Honza Palcr (který je fakt kámoš). Nedlouho poté jsme se začali rvát. To spočívalo v tom, že mě střídavě různí kluci zvedali/přenášeli/házeli do trávy. (a pak se rubali mezi sebou) Po všemožném mlácení, plácání se přes zadek (no homo), smíchu a dalším shitu, na který si už nevzpomínám, jsme snědli medovník.

Jo, a Feskač unesl její veličenstvo do pryč a pak se s ní vrátil.

Pak se to nějak rozdrobilo a vytvářely se různé kecací kroužky, které se všemožně obměnovaly. (Třeba duo FeskačxMarkéta) Nějaké fascinující drby jsem zrovna neslyšel, ale byla to jedna z mála bonding momentů naší třídy, kdy byli všichni v pohodě. (byť Lůca docela trucovala, když nedostala zmrzlinu) Nejlepší místo bylo u grillu, kde to pěkně hřálo. (Grillované klobásy byly vítaný plus) Hrál se kissdeath, kdy jsem dvakrát dostal právě toho Honzu, kterého prostě nejde ulovit. Většinou jsem byl po kole ulovený. Tuším, že to byla Troo a AG.

Nakonec se šlo spát. Dan, Dius a Honza se snažili šokovat její veličenstvo icebreakerem. (To jsem se zrovna hystericky smál) Ale přece se k nám vrátila. Leželi jsme na posteli 4. Já byl namáčklý na zeď diusem, který se pravidelně otáčel na záda. Ráno jsme uklidili co mohli a pěkně zdrhli. (Opět já a samé holky) Vždycky jsem ve skupince, co zdrhá nejdřív.

Doma mě čekal Claymore (já už myslel, že skončil), Gantz (typický "nemám tušení co se děje") a Fate Zero, který už jde do finále.

Nic veskrze skandálního, perverzního (Cinda mi dluží 50,-), pohoršujícího, zajímavého ani převratného se nestalo, ale byl to příjemný víkend s lidma, co vidím ve škole 7 let. Předpokládám, že po maturitě se s většinou z nich už nesetkám, což je možná taky jeden z důvodů, proč fanaticky hledám úpomínkový předmět. Už to byla fakt dlouhá doba.

Kapitán Morgan je fakt hnusný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama