JEHO PES?

5. června 2012 v 21:51 | Happy |  Anime
Trochu přiblížím děj Aquarionu.

Jednou byli Apollonius, co se zamiloval do Celiane. Samozřejmě Apollonius byl anděl a andělé byli s lidmi ve válce. Kvůli ní je zradil a spolu dělali shit, bla bla. Po nějakém čase zemřel a řekl jí, že se za 12000 let potkají jejich reinkarnace.

O 12000 let později (teď začíná první seriál) se objevuje Apollo a zamiluje se do Silvie. Je silně implikováno, že Apollo je Apolloniusova reinkarnace, neboť má stejná křídla. (Později se to nějak zvrhne, že to je jenom část a druhá část je v robotovi, ale to je fuk) Silvie je zase určitě Celiane. Apollo se na konci obětuje a slíbí jí, že se za 12000 let vrátí.

....
...
..

O dalších 12000 let později začíná Aquarion EVOL. Tam se zase zamiluje Amata do Mikono. Je jasně řečeno, že Amata (a jeho dvojník Kagura, ale fuck that) je Apollova reinkarnace a Mikono zase Silvie.

No dobrý, ale teď přijde zvrat.

Apollo totiž NENÍ reinkarnace Apolloniuse, ale jeho PSA, Polla, který se zamiloval do Celiane a přál si s ní být v dalším životě, což se mu i splnilo. Pes.

Pes.

What the actual fuck.


Vyvstává teda otázka, co ten Apollonius těch 24000 let proboha dělal, a jak ho mohly reinkarnace Celiany nepoznat. Nevím, jestli je lepší to brát jako bestiality NTR (jak to nazvali na 4chanu - jakože ho podvádí se psem), nebo fakt nedomakaný děj. Přičemž ale tomu i ten původní seriál (z roku 2005!!) nasvědčuje, protože tam se Apollo choval dosti animálně.

Mám tleskat nebo facepalmovat? Každopádně se hrozně směji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama