Fake sestřenice

20. července 2012 v 20:04 | Happy |  Ostatní
Na tři dny přijela fake sestřenice. (jakože nejsme příbuzní, ale máme se tak chovat, protože naši rodiče se kamarádili od mala) Je tak o osm až devět let starší než já a studuje matematiku na Berkeley. Je to docela bro, paří se svým manželem Starcraft a Civilization 4. Spolu jsme tedy prozkoumali Prahu a Karlovy Vary - Well, skoro od malička žiju v Praze, ale ještě nikdy jsem takhle nepročesával všemožný uličky. Místy spíš vedla mě než naopak. Mimo jiné jsem byl poprvé na šlapadle. Pak všechny standardní památky a ještě pozorovatelna stb v kostele svatého Mikuláše. (úplně nahoře na nás čekal chlap v uniformě, fakt mě to vyděsilo) Vlastně jsme vlezli do každé věže, na kterou jsme narazili..

Na to, že je o hlavu menší než já, má docela výdrž. Teda. Je to monstrum. Jde znát, že už má procestováno. Kdyby tu byla o den víc, tak mě umašíruje k smrti.

Rozhodně to byla dobrodružná a akční zkušenost, byť jsem teď úplně mrtvý. Highlight letošních prázdnit

P.S.

V Muv-Luv Alternative je sex scéna s mindbreak-alien-tentacle-rape-NTR + inflation. Pokud to neznáte, tak to radši negooglete, ale ze sick shitu, co jsem už viděl a četl, je tohle zatím nejdrsnější. What the fuck, Japan.

What the actual fuck.

(Ale jinak to je super)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama