letošní advík

25. července 2012 v 0:05 | Happy |  Ostatní
Jak mi připomněla jedna kamarádka na FB, každou chvíli bude další Advík. Letos na to už asi ale kašlu, neboť nejsem narutard, nejsem hetalista, nejsem yaoista ani nejsem na pubertální holky v korzetech a lolita šatech. (I když..) Seznamuje se mi těžko a přednášky jsou pořád stejný. (Byť některý poklady z minulého roku bych klidně navštívil znova)

Co jsem se koukal na program, tak mě zaujalo jenom "Obskurní tituly" (to jsem fakt zvědavý, co za tituly to jsou) a "Seiyuu", protože zrovna to *MYSLÍM* dělá člověk, co měl minulý rok na notebooku Madobe Nanami pack (tj. systémové hlášky dabované Nanou Mizuki). Možná ještě "Scanlation v průběhu věků", na kterém jsem byl minulý rok a který je skvělý. (jedna z mála přednášek, kde přednášející věděl svůj shit) Pak jedině DDR na těch krásných hardpadech za 18 000,- Kč.

To je všechno, ani Zeny mě už nebaví a chybí tam něco s VN.

Holt se v takových akcích neumím bavit a můj powerlevel to nijak neovlivní.

Fuck. Sociální retardace.

Druhým, tentokrát vtipným důvodem je změna vedení. Rozhodně tomu Slovákovi (Robert.. Žittnan?) nedávám za vinu problémy se ubytováním a prostory, protože co si budem nalhávat, minule byli někteří návštěvníci banda prasat a tu večerku si rozhodně zasloužili. Taky mu trošku pomáhá fakt, že po něm spousta lidí šla kvůli problémům, co si částečně zavinili sami. (a občas dokonce po něm šli kvůli věcem, co nebyly problém) Co ale musím říct, je to, že je trošku drama queen. Ať už jeho "LOL JSME OFICIÁLNÍ A MÁME PARTNERY" (což v podstatě znamenalo, že tam byl nasupený pracovník, co prudil a cpal lidem Crysis 2, fuck you), nebo "LOL JSME NEJVĚTŠÍ A PROFESIONÁLNÍ", protože mi už z programu připadal animefest mnohem promakanější a s lepším promítáním. Občas prostě rozdmýchával věci, které nebyly třeba.

Před ním jsem na advíku byl jenom jednou, bylo sice to mnohem pohodovější, ale už tehdy byly pěkný průsery (Vážně, ukrást želvu?), takže s jeho příchodem to rozhodně nezačalo.

Ale musím mu dát obdiv, že se na to nevysral se všemi hatery. Organizovat akci pro bandu puberťáků, co mu ještě dávají za vinu všechen shit, to bych fakt nechtěl. Ne, že by některé jeho reakce nestály za pohlavek. Tak nevím, co si o něm mám myslet. Je to těžký.

Jeho vize oficiálního, profesionálního anime conu se zahraničními hosty je absurdní, když vezmete v potaz, že je Česko maličká zemička a průměrný věk návštěvníků je 16. (A stejně není profesionální) Taky byla ta oficiálnost trošku ironická, neboť tam bylo snad jenom bootleg zboží.

Heh, článek o tom, proč nejdu na advík, je delší než článek o tom, jak jsem byl na advíku.

Spíš bych šel na nějaký con v Německu, kde by mohlo být zase promítání dalšího Evangelionu. God damn, co já bych dal za to být v plném kinosále a tleskat s ostatními na konci 3.33.

Co já bych za to dal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama