Mrtvá ryba v botě

24. září 2012 v 20:29 | Happy |  Ostatní
.. nope, to není žádná metafora. Dneska někdo skutečně schoval rybu do boty. Možná toho už ve mně odumřelo moc, ale kromě "Hm, to je pěkně nechutný" jsem na to už nijak nereagoval. Jenom jsem si řekl, že si od dneška budu víc hlídat boty. A taky jsem se doma podíval na mé vlastní rybičky.

Ale to není důležitý. Dneska se vrátila máma z Německa (do domu se vrátil pravidelný přísun stravitelného jídla, uff - já vyzkoušel nějaké tři recepty a pak jedl jenom vajíčka) a s ní i krabice z německého Amazonu. Oh God yes. Na tohle jsem čekal celé léto.

Shitload of awesome.

S tímhle jsem vyčerpal můj japanfund, ale it was definitely worth it.
  • 6. díl EDENu, který zázrakem nestál 50USD (Už se netisknou a najít svazky za přijatelnou je pěkný peklo). Chybí mi ještě 8 a 9, co snad, SNAD přijdou v říjnu. Najít zbylý svazky evangelionu jsem ale vzdal.
  • Liar Game - jeden z důvodů, proč se učím francouzsky. Skutečně jedna z nejchytřejších mang, co jsem kdy četl. Hlavně je chytře chytrá, ne fake chytrá.
  • Attack on Titan - Bohužel na rozdíl od scanlationu má hrozný překlad. (ale hej, je to oficiální) Už samotný název není moc badass a Scouting legion zněl mnohem líp jak Survey Corps, ale whatever. Alespoň, že nepřevedli metry na stopy, ale jenom je připsali vedle. Autor je docela nováček a je docela zajímavé sledovat, jak se jeho art vyvíjí. A taky to je jedna z mang, kde je lidstvo v úplném háji. Víc downer to být už snad ani nemůže.
  • 9. díl Jormungandu - začíná se konečně rýsovat nějaká hlubší zápletka. Tohle mi dneska pošťák vrazil do schránky tak retardovaně, že si to mohl každý prostě vzít. Jsem fakt rád, že to nikdo neudělal.
  • My girl - po menším rozčarování s Bunny drop tahle srdcovka o single tátovi.
  • Hoshi ni Samidare - aneb druhý důvod, proč se učím FJ. Je to snad má nejoblíbenější manga vůbec. It's just that good.
To byla pěkná půlhodina reorganizování knihovničky, ach~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama