Nesnáším astrofyziku

10. září 2012 v 21:20 | Happy |  Ostatní
Ne, že bych měl něco proti tomu předmětu, zrovna to je jeden z těch, kde musím dělat méně. (Ostatně moje jediné kritérium pro předměty je jak moc v nich musím pracovat.. ._.) Mluvím jenom o učebnici, kterou prostě museli vydat jinak než zbylé.
Nejsem zrovna dobrý matematik (alespoň podle toho, jak si dobré matematiky představují) a už vůbec ne fyzik. Není to z lásky k předmětům nebo fake nerdskosti. Mě se líbí ty seřazené učebnice. V 18ti jsem přitahován k pestrým barvám.

Jsem marnivý člověk.

Přesně z toho důvodu mě půl roku znervózňoval chybějící 4. svazek bunny drop. (Ne, já nemám OCD) Přesně z toho důvodu mě bodá v boku pokaždé, když se podívám na Gurren Lagann/Eden/Evangelion. Přesně z toho důvodu se mi líbí takové ty tenké knihy od nakladatelství Odeon (well, a jsou tam dobří autoři) a přesně z toho důvodu jednou měsíčně reorganizuji celou knihovničku.

Je vyloženě nechutný, když máte jednoho autora ve více jazycích. Mám je dát dohromady podle jazyka? Nakladatelství? Autora? (ty velikosti jsou ale tak moc rozdílný, že mě to strašlivě provokuje)

Bohužel to neplatí pro zbytek pokoje, tam nechávám neskutečný bordel.
P.S. Nevěděl jsem, jestli to mám seřadit chronologicky podle toho, jak jsme je probrali, nebo jako barevné spektrum. Tak jsem udělal obojí.
P.P.S. Na fyziky jsem se vykašlal. Fuck them.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Borec | 11. září 2012 v 15:27 | Reagovat

Pche, astrofyzika... Ekonomie forever! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama