týden bez PC

23. září 2012 v 17:59 | Happy |  Ostatní
Už to je týden bez počítače. Tak samozřejmě, čas od času ukradnu z obýváku klávesnici, abych mohl alespoň trochu psát na notebooku (u toho totiž funguje jenom polovina tlačítek), ale to je docela nepohodlný. (a mým rodičům se to kdovíjak nelíbí..) Jediné, co na tom zvládnu udělat, je Terraria, youtube a skype (musel jsem to 11-místné heslo klikat na virtuální klávesnici, to bych nepřál absolutně nikomu).

Ani nechci vidět můj backlog (chvíli jsem sice sledoval anime streamováním, ale tím se už prostě nechci týrat, to radši budu zírat na strop) a hlavně v okamžiku, kdy můj PC zprovozním, mě čeká Borderlands 2.

Sám jsem netušil, jak moc neproduktivní jsem bez internetu. Bez čekování emailů, zpráv (normální, tech i anime), fb a webcomicsů jsem úplně mimo.

V pátek večer byla oslava narozenin v clubu popocafepetl. Normálně bych říkal, že jsem radši doma s počítačem, ale já teď vlastně žádný nemám! HAHAHA..ha.. ._. Přišel jsem tam s Feskačem o 45 minut dřív, takže jsme tam pili pivo. (zavedli tam prohibiční nápojový lístek) Nic zajímavého se nestalo. S diusem a Feskačem jsme vytvořili homo pohovku. (Chtěl jsem teda říct permavirgin pohovku, ale to dius kazí) Přišly spolužačky i úplně cizí holky. Pak pár lidí z béčka a paní z Kýtovic, kvůli které jsem se začal starat o mou zapůjčenou Evangelion sbírku. Na seznamování jsme se postupně vykašlali, protože nás tam pak bylo fakt dost. "Tančil" jsem na tanečním parketu jak mentál a pak jsem provokativně před diusem vypil mé (druhé? třetí?..) pivo, protože jedno taky chtěl. (pak jsem mu ho přece jenom koupil..) Jak jsem zjistil na stodůleckých pivnostech, tak už pivo relativně snesu (až na gambrinus, který je takový hnusně hořký) a zpětně fakt nenávidím červené víno, protože mi ho na druhé vietnamské svatbě furt cpal nějaký hodnostář. To nebylo dobrý ani s jedním z těch 8 chodů co tam byly. Stejně jenom rád dělám přípitky na náhodné věci.

Hlavní atrakce tam byl Viktor, na kterého jsme asi dvě a půl hodiny čekali. Původně totiž chtěl přijet bez jeho holky, která se vrátila hodně pozdě, ale všichni víme jak to běží..

Vraceli jsme se domů asi v jednu ráno a kromě nějakého skoro-sexual-harassmentu v busu to byla vcelku klidná jízda. Už bych si pomalu mohl zjistit jak se po půlnoci dostat domů, abych nemusel parazitovat na cizích lidech. (Tentokrát to byla Kristýna)

Sobota byla mnohem důležitější. To byl totiž den autismus maxismus, kdy jsme s Feskačem (a chvílemi s Viktorem) asi 7 hodin hráli Terrárii. Jako úplní roboti jsme tam kopali, kutali suroviny, lovili monstra a vyráběli nové zbraně, jenom, abychom mohli kopat a lovit JEŠTĚ VÍC. Těch několik hodin jsme skutečně nedělali nic jiného. (taky jsem si splnil mou úchylku se sbíráním a vystavováním zbrojí) To byl panečku highlight týdne.

Also, fuck accel world. Nechutný power of friendship shit s úplně blatantním "zvratem". 12. díl SAO byl taky docela dost cringe-worthy, ale ten je alespoň relativně dobré entry-level anime. Ty novely musel psát nějaký puberťák, tohle přece nemůžou vydávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama