První dojem - Sukitte Ii na yo

23. října 2012 v 23:11 | Happy |  Anime

Neboli "Say I love you". Jelikož adaptovaná manga má už nějakých 9 svazků, tak předpokládám, že se to ještě neřeklo. Překvapivě to mám na svém MALu (MMLu?), ačkoliv si absolutně nepamatuji, že bych to někdy četl. (A nevím, jestli jsem to tehdy začínal kvůli nějakému shitstormu nebo kvůli doporučení)

Sukitte ii na yo je na první pohled to samý. Mei Tachibana je asociální holka, "spřátelí" se s neskutečným bišíkem (tentokrát ale poměrně vyrovnaným a oblíbeným) a ten jí pak ještě zachrání před stalkerem polibkem.

Oh well.

Na rozdíl od Kaibutsu to je míň komedický a víc "vážný" (takže tam bude spouusta drama). Postavy jsou víc přízemní (což je klad) a uchopitelné.

A vypadá to fakt pěkně, mám shoujo styl postav poměrně rád.

No, nevím jak moc to bude dobrá romance (nejlepší romance jsou stejně v seinen u josei je divný fetiš na incest), ale zatím to je zábavný sledovat. Taky to je směšně generický, ale zpracovali to solidně. Samozřejmě, absolutně si mangu nepamatuji, ale mám podezření, že mě bude čekat nějaký NTR nebo podobný shit, co mi zvedne žluč. To bych se vlastně nasral dvakrát.

Tahle sezóna má fakt něco pro každého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evelin | Web | 26. října 2012 v 11:34 | Reagovat

Vážný ?! Sakra, radši mám ráda komedie ._.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama