První dojem - Tonari no Kaibutsu-kun

23. října 2012 v 22:52 | Happy |  Anime
Tonari no Kaibutsu-kun je první z podzimních shoujo adaptací. (Jsou si poměrně podobné a přitom docela odlišné) Tohle adaptuje studio Brains Base (Durarara, Baccano, mawaru penguindrum..).

Well. Je to strašlivě shoujo. Zdánlivě-chladná-šprtka-je-oblbována-šíleným-bišíkem. (Holky mají očividně rády trouble makery) Ten se jmenuje Haru. Osobně si teda myslím, že je trošku přehnaný. Směšně inteligentní, delikvent, zmatený autista, místy hrozně citlivý, jindy divoká bestie. prostě takový bipolární. Shizuku je jinak typická stydlivá shoujo protagonistka.

Co bylo zajímavý: V prvním díle byla confession, timeskip a kiss. Holy hell. V druhém díle se pak vyzná i ona.

Pak se to resetuje a dělaj jakoby nic.

Fuck.

Je to jako kdyby normální průběh (komedický shit -> confession) převrátil. (tedy confession a pak spousta komedickýho shitu a pak možná nějaký závěr)

Ostatní postavy jsou zatím dead boring. Je tam nějaký náznak něčeho temnějšího s Harovým bratrem (což vyústí ve víc forced drama)

Graficky to je velmi, velmi barevné. Takové pestré, příjemné barvy, to se mi poměrně líbí a docela to reflektuje komedické vyznění seriálu.

Celkově to je docela.. příjemné? Asi. Rozhodně to je víc pro holky, mně se obecně poslední dobou sleduje shoujo (i když tohle je docela široký pojem) poměrně těžko, ale nepřipadá mi to špatný. Nejsem expert na tenhle žánr, takže nevím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama