I lost it

22. listopadu 2012 v 17:47 | Happy |  Ostatní

Pošťačka mě musí nenávidět.


Tenhle týden byl celkem uspokojivý, dokonce včera pošťačka zazvonila a přinesla mi balíček. (holy shit) Taky se mi vrátil lucky streak na jedničky a zachránil jsem i literaturu. Dneska jsem sice musel do úplnýho pekla na zemi trestanecké kolonii úřadu pro azyl a imigraci vyřizovat záležitosti (je to fakt změna, když to teď musím dělat sám), ale pak jsem zase mohl předstírat, že jsem deváťák na Schole Pragensis a ptát se lidí na jejich školy, ačkoliv tam nikdy nepůjdu.


No a pak jsem domu přišel a uviděl tohle.
Tohle tam bylo kdovíjak dlouho. Obálka byla natržená a ta manga uvnitř taky. Já nevím, je tohle nějaká poštovní šikana nebo jsou ti lidi mentální? Přece to nebudete surově cpát do schránky a kdyžuž tak to tam snad nenecháte takhle trčet, ne?

Tohle už se jednou stalo, ale to bylo tehdy v kartonovém obalu a od té doby se to neopakovalo, tak jsem to neřešil. Ale teď? Vždyť já těch mang ještě čekám 5. To mi nemůžou takhle zkurvit všechny. Jako stěžoval jsem si, že si je ani neberou s sebou a dávají mi jenom lístečky, ale teď bych byl i radši kdyby to dělali.


I fucking lost it.

Also, někdo prohazuje kabáty v šatně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama