Oh, it's THAT guy

8. listopadu 2012 v 18:58 | Happy |  Ostatní
Ani mě nenapadlo se vrátit k tématu advíku, když už tam nehodlám jít, ale tohle mě dostalo. Nejprve musím povyprávět jednu příhodu z léta. To jsem zrovna dostal debitku, registroval se na paypalu a zhruba kupoval všechno, co se hýbalo. K tomu patřila trojice yu-gi-oh karet (což mi připomíná, že jsem chtěl koupit třetí structure deck, ale ty už nejsou nikde k sehnání. Fuck.) z jednoho webu. Vypadalo to velmi věrohodně, mělo to i placení přes paypal (což je na české eshopy docela rarita), tak jsem tu stovku zaplatil.

Po 2 týdnech pořád nic nepřišlo, tak jsem mu poslal email. Žádná odpověd. Po třetím týdnu jsem mu poslal další email. Pořád houby. Trošku jsem se naštval, ale zároveň jsem byl fakt zvědavý jak funguje stěžování si u paypalu.


Funguje poměrně dobře. Hned jsem dostal (samozřejmě automatizovaný, nedostal jsem ani jedno osobně psané slovo) email, kde byla nějaká sleva. Yeah, I don't give a fuck about that shit, já jenom chtěl to zboží nebo vrátit peníze. Ale bral jsem to jakože to předtím jenom zapomněl a mý emaily skončily ve spamu, whatever. (to že neodpověděl ani na emaily skrz paypal ale nevysvětlím) Jsem někdy tak důvěřivý až to bolí. Tentokrát by to mělo přijít.


Nope.


Čekal jsem další týden. Pak jsem se naposledy zeptal přes paypal, jestli to někdy přijde. Už jsem to chtěl nechat řešit přímo paypalem (do 45 dní to můžete povýšit a vynutit si rozsudek, což je super), ale to mi nebylo dopřáno. Dostal jsem totiž další automatický mail s tím, že se mi vrací peníze. Žádný vysvětlení ani komentář. Mohl alespoň jednou odepsat. Nevím jestli se to ztratilo cestou, nebo jestli to nikdy neposlal a třeba neočekával, že na to zapomenu. Poněkud mě to zklamalo.

Každopádně tenhle chlap teď bude vést Advík.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama