Yeah

25. listopadu 2012 v 23:54 | Happy |  Ostatní
Zase mandarinky v posteli. A tentokrát jsem ani nevstal sám, byl tam ještě Feskač ve spacáku a Dius, které jsem prý hrozně surově kopal. (Well, ono to je možná i ještě víc depresivní, ale ok)

Aneb letošní 19. oslava mého narození.Jako zajímavost jsem letos od rána pekl muffiny (byl jsem k smrti unavený) a máma udělala jarní závitky. Říkala, že jich je kolem sedmdesáti, ale dnes ráno žádný nezbyl. Za což jsem teda fakt vděčný všem žroutům, protože minulý rok toho zbylo hrozně moc.

Stihli jsme s Diusem brainstormovat nasírací hru, od které jsme nakonec (správně) upustili. Pak přišel Vločka a Feskač, který začal žrát tvarohový muffiny. Vzhledem k tomu, že přišli fakt brzo, tak jsme lacině prokrastinovali a čekali na ostatní.

Trochu mě překvapilo, že anoli nepřišla dělat matiku (ale budu jim věřit, že to svědomitě spočítaly samy) a pak nám začali různí lidé psát, že budou mít zpoždění. Měl jsem trošililililinečku pocit, že se na mě všichni vykašlali, ale nakonec přišli až na chudáka Alenu všichni.

Začalo to vcelku běžně, pak byl přípitek, kde mě Dius vyšachoval z mého připravovaného proslovu (ale jako, v pohodě, jako.. jako), hráli jsme ruskou ruletu s muffiny (ve dvou bylo schované ovocné překvapení) a střídavě jsme přecházeli mezi obývákem a mým pokojem kvůli Janě. (Heh, to bylo vosírání) Někdy mezitím jsem měl víno a shot, takže to postupně šlo do shitu. Mimo jiné jsme (my kluci) dělali shyby, pak na mě zase seděly dvě holky (damn), nějaké mlácení se hlava nehlava a pak jsem ještě asi byl nějakou dobu bez trička, což je pro DYEL člověka docela smutný.

Díky mému pobíhání mezi pokoji stihli ostatní sabotovat můj facebook a všude mi schovat mandarinky, za což jim fakt děkuji.

Alkohol mi vždycky jako první zabije chuťové buňky. Dort mi totiž chutnal jako karton, fakt jsem ho měl jíst předtím. Ach jo.

Ke konci jsem dělal mentála na DDR (upřímně řečeno si teď ani nepamatuji, jestli jsem ty šipky vůbec trefoval) - měl jsem celou dobu pocit, že mi něco leze krkem ven - a po příchodu Kerstin von Kytland jsme hráli Slendera. Ach, skupinová hysterie je naprosto super. Fakt jsem se u toho bál jak děvka a jsem rád, že do toho ostatní šli. Samozřejmě, pak jsem dostal astma, ale to je fuk.

Prý jsme tím obtěžovali sousedy (ono to taky bylo později, než jsem plánoval), takže jsme šli ven. Půlka se odpojila a šla domů a ti správní tvrdí lidi se mnou zůstali. A teď nevím co se stalo dál. Měl jsem asi nějaký další víno (bílá mi poněkud chutnají) a celou cestu mě někdo (Dius a na výslovné přání Kerstin von Kytland musím zmínit, že mě také nosila Kerstin von Kytland) musel podpírat, zatímco jsme šli do Velké Ohrady. Well, nemoct chodit rovně a nebýt doma jsou dvě věci, co bych rozhodně nikdy nekombinoval. Bohužel se to stalo. Pak jsem celkem určitě povídal nějaký nesmysly (chudáci ti, co se mnou zůstali) ale pro lásku Vesmíru si nedokážu na nic vzpomenout. Oh God. Já mám z té doby kompletní blackout.

Nakonec jsme někam asi dorazili, holky odešly a kluci mě dovedli domu. (1:00?) Konečně se využila má směšně velká postel, byť teda jinak, než bych si představoval. Jak jsem řekl, prý jsem je kopal a obecně trestal jménem Vesmíru.

Vstal jsem kolem deváté naprosto bez kocoviny v relativně čistém pokoji. Jakoby se včera nic nestalo.

Jo, to jsem musel celou dobu vypadat pěkně beta pateticky. Relationship ruined. Highlight večera pro mě bylo ukazování mého pokoje s knihovničkou lidem, co to mohou docenit. To se mi za celý gympl ještě nestalo. (KONEČNĚ) Dárky byly rozhodně úžasné překvapení, konečně jsem přišel na to, co současně napadlo Vločku i Anoli. A hej. Mám teď Murakamiho ve 3 různých jazycích!

Yeah.

A příště mi bude 20.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kirsten von kytland | 27. listopadu 2012 v 15:43 | Reagovat

Oho! Nevím dost dobře, jestli si na to fakt nevzpomínáš, ale první část cesty jsem tě podpírala já (hlavně do toho strašnýho kopce) a výslovně si přeju, aby to bylo někde zdůrazněno. Byla to super oslava, akorát jsme u tebe doma byli moc krátce, abych si to tam mohla dobře prohlídnout.
Looking forward to 20 ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama