Best prom ever

20. prosince 2012 v 12:19 | Happy |  Ostatní
Nástup jsme vymysleli asi 2 hodiny předem, při nacvičení předtaneční jsme úplně všechno posrali, imatrikulaci primánů jsme vymysleli až na místě. U tabla se odlepovaly fotky. Vůbec jsme netušili jestli vyjde ten tanec s třídním a jak bude vypadat ten odchod.

A přece to všechno magicky vyšlo.

Úplně všechno. Epický nástup s meči, pasování na maturanta, poměrně slušný waltz s třídní, dokonalý předtančení (až na přešlap Feskače, ale co se dá dělat) - prostě večer plný slávy a tleskání. Bohužel jsem fakt málo tančil, protože jsme i tak naprosto nestíhali a museli se převlíkat v malinkatý plynový komoře místnosti. Nakonec se všechen ten strach přeměnil v úžasný pocit.

.. Well, pak byl ale after. Jako dobře, jsem poměrně asociální člověk, ale ten after byl mrdka. Poprvé v životě jsem viděl bouncera a myslel jsem, že jsou nepříjemní jenom na ožralý zmrdy, ale ono ne. Oni jsou nepříjemní na všechno. Takovej nerudnej čůrák. Pak tam byla nějaká kontrola a dva černoši, co stěží uměli česky. Uvnitř nebylo kde sedět, bar byl v neustálém obležení známých i naprosto neznámých lidí (trvalo cca 10 minut než jste si mohli koupit hnusný pivo nebo drinky, co půlka obsluhy snad ani neuměla dělat, to je vzali z ulice?). Taky jsme měli jenom jeden sál místo dvou (objednávalo to béčko, v druhém sálu tančili salsu) a chodili tam i neznámí lidi (takže žádný "dostanete se tam jenom s lístkem z maturiťáku", na to se pěkně sralo. Kašlalo se i na nějaké VIP pásky.). Jako občas se sice skupinově trsalo na příliš hlasitou hudbu, ale tohle v konečném důsledku prostě nejsou věci, co mám rád.

Na pár pařbách jsem byl a nějak jsem si vždycky našel něco zábavného na dělání, ale takhle bez kolektivu mi to přišlo takové.. nepříjemné.

Všechny dobrý pocity z plesu byly přebity.

Pretty much this.

Vtipně tam ale byli 3 nejmladší učitelé od nás, bylo zajímavý sledovat jak jednu angličtinářku balil bývalý maturant.

Lacině jsem si dal shot vodky a šel ve dvě ráno domů střízlivý a zklamaný. A s Teskou, který u mě přespával. Původně jsem myslel, že budeme mít nejhorší ples vůbec a pak se ožerem na afteru, ale skončilo to naopak. Ale už máme všechno za sebou a dopadlo to výborně. Fuck yeah.

P.S. Ztratil jsem v tom klubu černou vestu. Mám jich už jenom 5.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simi Maple | Web | 20. prosince 2012 v 12:24 | Reagovat

:D

2 Zkrachovalá blogerka | 27. prosince 2012 v 23:34 | Reagovat

Tak tady jsem zatraceně dlouho nebyla! (napsala bych zasraně, ale dnes se cítím slušně vychovaná) Vidím, že se tu nezměnilo nic, snad jen design. Ale tvá životní filosofie, styl psaní, nenávist ke všemu možnému...bože, chybělo mi to. Zase tu budu trávit nějaký čas.
Fajn, komentář od ubohé slepice, kterou vůbec neznáš tě asi nepotěší, ale měla jsem chuť ti dát vědět, že sem někdo chodí i cíleně. Minimálně já.
Jsem mizerná :D Ne fakt, já měla vždycky ráda, když se někdo ozval v komentářích, i když to bylo jen hlesnutí "pěkné".
Asi tak.

Peace, love, empathy...

3 Happy | 28. prosince 2012 v 14:36 | Reagovat

[2]: Náhodou, já mám taky hrozně rád feedback :D Byť tenhle ve mě zanechal smíšené pocity

4 Zkrachovalá blogerka | 30. prosince 2012 v 11:11 | Reagovat

[3]: Smíšené pocity? To je ještě dobré... Žádné zadušení, náhlé zvracení...děláš mi radost. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama