We are actually doing it

18. prosince 2012 v 22:11 | Happy |  Ostatní
Ou shit. Zítra je náš MATURITNÍ PLES. Já do tohohle týdnu nevěřil, že se tohle týká NÁS. JSME NA GYMPLU UŽ 8 LET. Tak nějak jsem hluboko uvnitř věřil, že budem věčně v kvintě/sextě, ale nope, já letos MATURUJI.

Damn.

Zatím to vypadá poněkud.. nadějně? Jako, pravděpodobně se v ročníku nenávidíme (neskutečný facebook drama, holy shit) a FURT nemáme společný nástup (to všechno musíme udělat v zítřejších dvou hodinách PŘED PLESEM), ale předtančení a šerpování jsme překvapivě zmákli. Ono to dokonce vypadá dobře. Fakt jsem si myslel, že budem první třída s úplně mizerným maturiťákem, ale zatím věřím v pozitivní budoucnost.

Dokonce i naše tablo vypadá zatraceně dobře a to jsme v listopadu ještě nevěděli co přesně dát.

Na rozdíl od našich drahých spolužáků z paralelek (jejichž návrhy by se hodily třeba v červnu a ne 2 týdny předem, fuck you) si na to nebudu stěžovat, protože jsem se toho absolutně neangažoval. Rozhodl jsem se nic nedělat a pak se smířit s výsledkem. I tak jsem ale dost nervózní a vyděšený, asi jako pokaždé, když musím na jazykovou soutěž. Takový nepříjemný pocit, který mi říká "schovej se někam do kouta a ono to přejde."

Taky mi šeptá "upeč jablečný muffiny."

Dokonce jsem se musel přemáhat a zvát k tanci zástupkyni ředitele, která mi řekla, že se přes víkend rozhodne a dá mi vědět v pondělí. V pondělí jsem jí nenašel v kabinetě ani nepřišla k nacvičování, takže mohu předpokládat, že tančit nemusím.

Za 25 hodin se budu ožírat, abych zapomněl na to fiasko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama