Zmatek

7. prosince 2012 v 23:40 | Happy |  Ostatní
Dnešek byl skutečně prazvláštní. Začalo to tím, že jsem čirou náhodou našel další dva songy z nového alba Nany Mizuki. Ani nevím jak mě to napadlo na tom youtube hledat.

Eh. To není tak zajímavý.

Ale pak ve škole. Wow. Jako třída se totiž musíme fotit na tablo do maturiťáku (je to taková školní tradice) a my jsme se rozhodli ho dělat ve společenské místnosti hned po škole. - Mimochodem máme být mimy s nějakým atributem a mě nenapadlo nic lepšího než boty, já fakt nemám moc zajímavý hobby - Bohužel se opozdil náš fotograf (což je jedna z věcí, s kterou se nedá nic dělat) asi o dvě hodiny. Poprvé jsem viděl nasranou zástupkyni ředitele a upřímně řečeno jsem se jí nedivil. Kdo by tam chtěl trčet v pátek večer? Chápal jsem jí, ale taky jsem chápal, že my s tím taky nemůžem nějak hnout.

Proto jsme se. Přesunuli. Do sušárny u Tommyho. Postupně se tam dostala elektřina, kytara, pizza, alkohol a notebooky pro hudbu. To všechno zatímco minijitka líčila a Davidův strýc fotil. Je to jako ve snu. Jdete chodbou v paneláku, slyšíte hudbu, pak otevřete dveře s nápisem "Sušárna" za nimi vás čeká soukromá pařba. What the hell. Když jsem tam po návštěvě Tommyho bytu vešel podruhý, tak tam byla Troo bez trička. Oh my God. Ten fotograf asi zná nějaký tajný cheaty!


Až smutně střízlivý (na druhou stranu.. yeah.) jsem odešel na taneční večer doučit se tango a foxtrot. Schytal jsem k tomu polku. Nejsem tanečník. No dobře, trošku nejistě jsem chodil a nevěděl jsem, kde mám čepici, ale jinak v pohodě.

Za celý den jsem měl 2 vejce, bagetu za 59,90,- a 1 kousek pizzy. Vzhledem k tomu, že jsem dneska kromě toho pětihodinového focení stihl jít i do posilovny, tak to bylo pěkně brutální. Hrozně rád bych teď do sebe cpal dva tři big macy, ale už i tak jsem utratil moc peněz z vánočního/narozeninového fondu. Fuck.

Pointa je pro socky.

P.S. FUCK YEAH NEKOMONOGATARI.
P.P.S. JEŽIŠI KRISTE. ODKUD SE BEROU VŠECHNA TAHLE OHLÁŠENÍ NOVÝCH ANIME, ROK 2013 BUDE NEJLEPŠÍ ROK VŮBEC.
P.P.P.S. Miluji Braník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama