Váhová sinusoida

22. března 2013 v 20:54 | Happy |  Ostatní
Opět vážím 70kg, aneb přesně to, co jsem vážil před dvěma lety. A to jsem se v listopadu dostal na 62. Tak samozřejmě, tohle nebyl nějaký ženský jojo-efekt (diety jsou retardovaný), nýbrž cílený bulk pro posilování a pravděpodobně to během léta fakt rychle shodím. Manipulovat s váhou je totiž směšně lehké, když máte mámu diabetičku, její tabulky s caloriemi a disciplínu.

Ale i tak mám z mé současné váhy hrozné trauma.

Protože jsem masivní.

Like, fucking massive.

1,72m skrček, co nosí trička velikosti S.

A to je objemný.

Nejsem nějak extra super Asiat, ale poměrně chápu jejich (eh, naši) mentalitu. A na asijské poměry jsem prostě velký. Můžete tvrdit, že si něco namlouvám, že jsem hubený (i když, to teď taky nejde tvrdit) a že mám zdravé BMI. Ale to u Asiatů prostě neplatí. Pro ně (nás) je normální být buď ultratenký fotbalista (co má nejmenší slimfit kalhoty a xs trička) nebo tlustá koule. Něco "mezi" jsem však zatím neviděl. To k nám přišla jedna známá a ptala se mých rodičů, jestli nejsem nějak moc tlustý. To se snad normálně u kluků ani neptá, ne? Nebo se mě moje tety pořád ptají, kolik vážím. To pak před nimi vypadám jako lenivý Čech, co furt žere, a před Čechy zase vypadám jako zakomplexovaný kokot, co si všechno počítá (Přitom to je tak strašně moc jednodušší než buď neustále hladovět nebo se nevědomky přežírat, stačí to měřit od oka) To se nezavděčíte. Většinou, když mám hysterák z toho, jak jsem velký, tak to doznívají hovory s tetama.

Ani si nedokážete představit jak rozdílně to vidíme. Naše standardy jsou naprosto zcestné.

Tak zase pravda, že jdu jenom dvakrát do roka na nějaký svatby, ale damn, oproti těm (ehm, mým?) lidem (všichni mí vrstevníci) je tlustá celá moje třída. I Viktorova holka by byla jenom průměr. U nás znám dva Vietnamce o ročník níž a ti jsou pravděpodobně o dvacet kilo lehčí. Rozhodně si v tomhle ohledu nepřipadám jako Asiat.

Přitom tohle mí rodiče absolutně neřeší a ve třídě jsem mezi kluky asi nejmenší.

Nechci teda v jednom článku posilovat rasové stereotypy (rozhodně existují normální lidé, jenom mí rodiče asi žádný neznají), stěžovat si na zbytečné věci a znít jako naivní zakomplexovaná děvka najednou, ale damn, it sucks.

To jsem si vzpomněl na mého souseda, který mi furt musí říkat, že Asiatky nemají zadky a že ho nepřitahují. Who gives a fuck, dude?

Já ani nechci být tenoučký. Chci být whiny beta bitch v těle řeckého poloboha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama