Blackdogs

13. dubna 2013 v 18:03 | Happy |  Ostatní
Naše pouť za burgery nás tentokrát zavedla až do Berouna, konkrétně do restaurace Blackdogs, která má všelijaká ocenění. Docela jsme měli štěstí, že tam zrovna byl jeden volný stůl, rezervovat se totiž dá až od 4 lidí. Obsluha byla docela příjemná, jenom se na mě překvapeně dívala, když jsem si objednal větší burger než Vojta. Pro začátek jsme objednali spíše divné hranolky s grilovacím kořením a pivo Holba.

Dal jsem si zvětšený Chupacabre burger (250g masa, slanina, sýr, salát, rajče, červená cibule, bylinková majonéza a ancho chilli omáčka v briošce) a sice to bylo tak akorát, příště bych dal jen normálních 200g, protože pak se to vejde do úst.


Jesus. Měl jsem burgasmus. Jako první mě nadchla prezentace. Burger vypadal skvěle - s roztaveným sýrem, slaninou a krásně zeleným salátem. Po kousnutí jsem se udělal z výborného masa. Na menu píšou, že jsou burgery dělány médium a přesně to dodrželi, uvnitř byl ještě trošku růžový. Člověk by neřekl, jak moc šťávy (a chuti!) může být v mletém masu.

Na rozdíl od Golem burgeru v Yesburgeru, který byl jenom masivní overkill a challenge (ostatně tower burger je mnohem lepší jak chuťově, tak poměrem cena/maso), je všechno smysluplně naaranžováno a prostě to je dobrý.

So yeah. Blackdogs rock.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama